LTZ

Gledam svako vece oglase a tog sam konkretno gledao vise puta i jako se lomim oko njega...!!! Ali ipak mi se ne odustaje tako lako od prednje vuce jer ce vise da mi koristi nego da smeta..

Hvala Vladj... :ppozdrav:
 
Imas li podatak koliko KS imaju ovi bez prednjevuce? Merodavnije je procitati sa plocice motora nego iz saobracajne.
 
Pa prici dugogodisnjeg vlasnika istog takvog kao iz oglasa (prijatelj iz sela) on kaze da traktor ima nesto manje od 50 ks nekih 48 ks po plocici.. A da ovi sa prednjom i jacim motorom imaju nesto manje od 60ks... A neki pa kazu da imaju preko 60 ks bog ce ga znati vise...

- - - - - - - - - -

Realno gledano ovaj traktor iz oglasa bi bila dobra kupovina,sta se moze kupiti za 1000evra NISTA!! A draktor nikad nece da smeta ili da bude nekoristan ili stetan... ZA te pare je dobra kupovina pa nek radi transport samo...
 
DV verzija ima tacno 58.5 ks. A za ovaj bez prednje vuce sam cuo isto da se snaga vrti od 42-50 ks. Bilo bi dobro kada bi se neko od vlasnika javio sa podacima o snazi motora na T40 bez prednje vuce.

Ciro traktor nije skup, ali dok se ne ode i ne proba ne mozes nista reci.
 
Vladj siguran sam 1000% da T-40 bez prednje ima 48ks...

Pa upravu si mora da se ode da se pogleda ako ima papire i legalan je a stoga pronadjemo i vlasnika ja vise nista ne bi ni gledao jer za 1000 evra sta da ocekujem.. Kuci pa pretresaj.. Pa biciklu sam platio 600 evra... :haha:

- - - - - - - - - -

Ajde da pitam ovde u temu.. Pa gde je nas kolega Niki 9298???? Nema ga u zadnje vreme da li neko zna sta je sa njimzasto je banovan??? :osmeh:
 
Vladj siguran sam 1000% da T-40 bez prednje ima 48ks...

Pa upravu si mora da se ode da se pogleda ako ima papire i legalan je a stoga pronadjemo i vlasnika ja vise nista ne bi ni gledao jer za 1000 evra sta da ocekujem.. Kuci pa pretresaj.. Pa biciklu sam platio 600 evra... :haha:

- - - - - - - - - -

Ajde da pitam ovde u temu.. Pa gde je nas kolega Niki 9298???? Nema ga u zadnje vreme da li neko zna sta je sa njimzasto je banovan??? :osmeh:


Ćiro evo ga još jedan, možda i jeftiniji od 1000e http://poljoinfo.com/showthread.php?8300-T40.
 
Moj skoliski drug je trazio traktor da kupi jer do sad nije imao i raspitivao se kod mene za Vladimirca.. Ja sam ga lepo savetovao da je bolje da uzme T-40 jer ce mu on biti jedini traktor i sve ce raditi mnogo lakse od vladimirca... On nije hteo da me poslusa i ipak je kupio vladimirca i to zestok krs,sad kad god me vidi kaze mi da sam bio u pravu jer je za te pare koje je platio vladimirca mogao da bira T-40.. Sad se kaje i kaze da sad opet treba dugo da skuplja ::novac:: da pi kupio T-40..

A ovih T-40 od 1000 evra pa skoro svako moze da ima traktor,to je za mene dobar traktor jer bolje ista nego nista... (placati usluge)... :ppozdrav:
 
ja vladimirca nikad ne bih kupio, to mi je isto kao kaed sam imao kultivator od 14KS nista veci posao ne moze da zavrsi.... a dok je t40 dobar, ali nisam bas nesto mnogo zadovoljan, bedak je po toj nizbrdici...
 
E sad ga druze pretera da vladimirec nemoze vise posla da zavrsi od kultivatora.. :haha: pogledaj temu o Vladimircu sta sve on moze da radi.. Ja sam sa mojim i vise nego zadovoljan,dobar radnik mali potrosac... Svasta radim sa njim naj vise transport.. Cak i 6000kg vuce bez problema u transportu.. Ali da ne idemo u :off_topic: dalje mozemo u temi za to...

A slazem se sa tobom da T-40 daleko jaci traktor i vise se sa njim moze uraditi.. Da nemam ni jedan traktor i da biram izmedji Vlatka i T-40 odmah bi se odlucio za T-40 jer je za teske poslove mnogo bolji...
 
Kad prodas T-40 tako nesto bi kupio??? Pa dobro mnogo jaci traktor je to... Ali i malo vise ::novac::
 
To bolje da si postavio u temi nikad ovako.. :haha:

- - - - - - - - - -

E ovako se sredjuje traktor!!!!!!!!!!!!11 Svaka cast :bravo: :bravo:

 
mene je kostao preko 3000 ovaj moj sto vitlo sto transport sto ovo sad ulaganje, a ovaj bi ga dao sigurno za 5000, da sam znao da ce mi ovako bitii sa t40 ne bih kupovao auto ne bih sve dao za traktor, al bar da mi vredi
 
Ma sluzice te T-40 polako dok se priviknete jedan na drugog.. :osmeh: Samo dok ih jednom zavolis (ruske masine) ne odvajajs se vise od njih...

Evo ti jedan T-40

 
Nazad
Vrh