LTZ

Pa nemogu bre ja bez srafljenja nisam ja!!!!!!!!!!!! To vise volim nego hleb da jedem.. :osmeh:
 
Pa ne verujem da ce te puno izaci, (ne secam se koliko izaslo mom drugu na Vladimirca sam mu uradio kocnice).. Semering i nove gurtne (ili kako vec) oko 50 ja mislim.. Bez majstora.. :osmeh:
 
Mastor da ne kazem... Ali ja i moj drugar (pomocnik) sve sredimo uz minimalne troskove i naravno krton Pepsija... :haha::haha::haha: Polako i sve se moze srediti.. :ppozdrav:
 
Znam da je dosta jak T-40 u to ti verujem,jer njegova potezna moc je mnogo veca od IMT 560 ja mislim da bi T-40 bez prednje mogao da pobedi 560 u nadvlacenju,ali necu sad o tome da opet ne bude neke rasprave... Svi su traktori ok samo dok sluze... :ppozdrav:




- - - - - - - - - -



I ja sam potpuno siguran da se prednja ne pali nizbrdo.. To je vec objasnjeno na stranicama unazad...

- - - - - - - - - -

Pa dobro Kropoljin jeste brdovit ali je dosta udaljen od mog sela...Kod mene u selu nema brda.. Tako da sa drvima i nizbrdicama nemam bas puno iskustva (nemam uopste)... :osmeh:
Naravno ciro da moze nadvuci t40 solas 560 solasa...Ne lazes ti nista,pa te zato bas briga za neverne tome,i njihove prazne price...:D
 
Vladj- Nisam hteo da postavim taj snimak da ne bi izbio slucajno rat... :haha: Ali ti si me pretekao.. :ppozdrav:
 
Prednja vuca je se 100% ukljucila jer je proslajfao zadnji levi tocak. A nebih rekao da je koristio blokirac, jer se ne vidi trag desnog tocka. U svakom slucaju traktori nisu ravnopravni jer IMT560 nije DV.
 
Prednja vuca je se 100% ukljucila jer je proslajfao zadnji levi tocak. A nebih rekao da je koristio blokirac, jer se ne vidi trag desnog tocka. U svakom slucaju traktori nisu ravnopravni jer IMT560 nije DV.

Ukljucena je bila 30cm,vidi se po tragu slajfovanja,a posle je iskljucio...Pa sta mislis da je bio 560dw,ne bi ga prevukao t40?
 
Nazad
Vrh