Lovačka tema

Pricao sa kolegom kaze da ide par dana na sve sto skvici .A onda se mora mijenjati lokacija jer nece da dolazi jer skuzi da se vabi.Jako je lukav i lisica je dosta glupava spram caglja ali lije kod nas malo ima.Probati cu promijeniti lokaciju.Inace kad sam vabio u roku 15-20 minuta se pojave na skvicanje zeca.Rabbit Calls se zove apl.na koju sam vabio.
 
Мај месец најбољи за вабљење са вабилицом за срндаћа имитирати зов ланета. Трче као суманути и шакали и лисице.
 
Dobar je panik šok od Števina. Imam takodje njegovu sa dva kanala ali ne svidja mi se bas, panik šok je odlicna
 
Nisam uspeo jos nigde Geco exspres. Na jednom mestu mi nude Fiocchi epn sa plastičnim vrhom 8.4g, 250 din/kom. Vredi li?
 
Pozdrav ljudi imam pitanje predao sam za lovacku pusku sa glatkim cevima pre malo vise od mesec i po dana za prvu pusku, tek postajem lovac. Zna li neko koliko se ceka ova terenska provera? Kakva ste iskustva imali? Meni je malo cudno sto toliko dugo to traje skoro mesec i po dana i ni poziva ni terenske provere ni niceg koliko to moze da potraje? Da nije mozda zbog ove preregistracije pa je prebukirano? Mada ne znam dali se za preregistraciju uopste vrse te terenske provere.
 
Pozdrav ljudi imam pitanje predao sam za lovacku pusku sa glatkim cevima pre malo vise od mesec i po dana za prvu pusku, tek postajem lovac. Zna li neko koliko se ceka ova terenska provera? Kakva ste iskustva imali? Meni je malo cudno sto toliko dugo to traje skoro mesec i po dana i ni poziva ni terenske provere ni niceg koliko to moze da potraje? Da nije mozda zbog ove preregistracije pa je prebukirano? Mada ne znam dali se za preregistraciju uopste vrse te terenske provere.
Racunaj bar 2, 3 meseca..
 
Proleċno sredjivanje
3eb190b77c1fa09b5cea85f095aafaaf.jpg
2ff28f13b8c4edb06a6c5298a330c913.jpg


Послато са 21061119DG помоћу Тапатока
 
E, ovo je i meni u planu. Da sklepam neku čeku, jer je sad vec postalo previse rizicno sedeti uvece na stolici. Koje duzine su stubovi?
 
Isto i sam o tome razmišljam u nekom narednom periodu. Kod nas klepaju budale noću i termalom i svakako, a najgote mi od klinaca koji kajiše velikim kalibrima i ništa ne razmišljaju.
Mi sutra na prebrojavanje divljači.
 
E, ovo je i meni u planu. Da sklepam neku čeku, jer je sad vec postalo previse rizicno sedeti uvece na stolici. Koje duzine su stubovi?
4m su grede 8x10 u osnovi 195cm u krovu 165cm.Sto se tice 100% ste u pravu za ceku i za Kauboje koima je najvaznija sto skuplja oprema slikanje i sto vise odstrela a ETIKE LJUBAVI UZIVANJA brige o samom lovistu sve manje.
 
Nazad
Vrh