Lovačka tema

Сапатник где су снимљени ови шакали? Баш су добро ухрањени, скоро је другар одстрелио шакала од 20кг огромна мрцина била као вучјак.
 
Између бајше и паноније. Неких 3-4 километра одавде има велика фарма свиња, вероватно су стални гости на депоу за угинућа. Све долине су пошумљене тако да се вероватно тамо завлаче. Никад нисам видео овако велике, чак нису ни бежали.
 
Сушу ти јбм морам се тамо учланити у ЛД,па њих тамо нико не лови када се они тако слободно шетају.
 
Између бајше и паноније. Неких 3-4 километра одавде има велика фарма свиња, вероватно су стални гости на депоу за угинућа. Све долине су пошумљене тако да се вероватно тамо завлаче. Никад нисам видео овако велике, чак нису ни бежали.
:eek::eek::eek::)
 
Sa cim vabite caglja?Sta vam se najbolje pokazalo?Ja na blutut zvucnik i mob ali kada jednom osjeti da je to umjetno vise ne prilazi.Skinio apl.sa zecom koji je u nevolji.Sinoc se drzi dosta daleko i ne prilazi kao prvi dana vabljenja..s tim da sam jednog fulao.
 
Jeste.Dobar za svinje.Tako kazu.Nemam neko veliko iskustvo.
Proletos sam opicio svince preko 100kg sa onim gore hornady 130gr sst.Na nekih 130-140m.Pogodio sam je u vrat.
 
Sa cim vabite caglja?Sta vam se najbolje pokazalo?Ja na blutut zvucnik i mob ali kada jednom osjeti da je to umjetno vise ne prilazi.Skinio apl.sa zecom koji je u nevolji.Sinoc se drzi dosta daleko i ne prilazi kao prvi dana vabljenja..s tim da sam jednog fulao.
Пробај наћи преријско куче или птица у невољи звук на то иде доста добро.
 
Nazad
Vrh