Limarsko-Farbarski radovi

Ispira se ali je najbolje posle njega šmirgla i udri dok se sve ne skine.
 
mislio sam da oprskam traktor antikorozivom i samo me zanima da li da ispirem ,proizvođač kaže nanijeti antikoroziv i ne ispirati
 
Pankin ako se dobro secam ti dolazis u NOVI SAD ima u Kacu gabika cuo si verovatno ima trokomponetnih boja,dok padne boja kada farbas na zemlju bude suva ja sam farbo zetora i bilo je odlicno.
 
Nitro razredivac sluzi za pranje pistolja za farbanje nitro razredjivac pojede boju pa vrlo brzo matira .Kupi kvalitetnu boju da ti nebude posle zao truda.Samo trokomponentnu boju da se sija masina. Moj savet...
 
Ja farbao traktor, i prvo dobro ismirglao(stavio na brusilici smirglu) i celicnom i tako skinuo sve do metala, pa onda gde bilo rdje antirost i to je sve pobelelo i opet posle smirgla, pa osnovna i na kraju dugina auto lak boja, tyrazio za rakovicu i odmah mi dali spremnu
A za povrsine gde je farba dobra i nema rdje koriste se ove podloge, ja sam koristio kad sam farbao kombi 989 ili podlogu 4:1, evo i linka:http://www.hbbody.co.uk/content/ind...&layout=category&task=category&id=5&Itemid=19
 
Poslednja izmena:
Postoji u farbarama poliester set.Koristi se za reparaciju camaca i slicnihpoliesterskih povrsina.Sadrzi tri komponente plus staklena vlakna, lako se radi sa njim nanosi s cetkom ili se "naliva" pukotina.Posle, malo smirgle i volje.
 
Mladjo svrati do mene da vidis sto sam skockao rajku,a preteklo mi i broneze ako ti zafali. :haha:
Evo koja slicica:
Pre:
dsc00021.jpg

Posle:
dsc00023.jpg

dsc00024.jpg

dsc00025.jpg
 
Jel ima neka srednje jeftina?
Sejacicu sam presao osnovnom hemprovom 2x,sad treba emajlakom pa ne znam koji da kupim a da nije skup ? Ako ne nadjem neko resenje ide i hemprov emajlak pa neka je bice bolje nego sto je bilo,a i 350dana ce stajati duboko u supi.
 
Nazad
Vrh