Leopard i IMT plugovi

Ako hoćeš dođi, daći ti one deflektore od OLT-a da probas sa njima. Pasuju šraf na šraf na 756. Kad završiš oranje ove godine ti mi ih vrati jer hoću da ih ostavim ako nekad nađem trobrazdni plug za sebe. Treba ih samo očistiti od rđe, kupiću i one šmirgle za brusilicu jer ih i ja kad tad moram srediti, tvoje je samo da ih uglačaš ako imaš malu brusilicu.

Ma ok hvala ti u svakom slučaju mogu ih probati da vidim da li ima efekta i razlike, ali mislim da je slaba vajda samo od njih.Aako stavim predplužnjake mislim da će mi samo praviti problem u džombi i da neću moći orati sa njima.Rešenje je kao što si i sam napisao ,veći razmak između plužnih tela i veći klirens ,što znači treba da promenim plug:ppozdrav:
 
Bobo što se ljutiš.
Fahr je blizu ali naučiti će kad fino ore.
Zahvat se određuje pomjeranjem pluga po osovini.
Ručka pomjera koljeno naprijed nazad a time se određuje središte otpora pluga. Kad je središte otpora pluga na sredini tada nema sila koje gura traktor u lijevo ili desno.

Sent from my XT1092 using Tapatalk
 
Nema ni ram. Samo je slicno ali ima ih takvih koliko hoces.

Koliko mi je poznato da je geometrija ramova IMT plugova kopirana s norveskih Kverneland plugova i zato su prvi imali okrugle ramove, a kasnije "unaprijedjeni" na cetvrtaste...
Bobo,nasao sam informacije o ovom plugu. U pitanju je Pierce New Ireland plug, radjen u saradnji sa Bamfordom. E, sad, da li postoji neka povezanost Bamforda i Kvernelanda, ti znas bolje nego ja. ;)
 
Bobo što se ljutiš.
Fahr je blizu ali naučiti će kad fino ore.
Zahvat se određuje pomjeranjem pluga po osovini.
Ručka pomjera koljeno naprijed nazad a time se određuje središte otpora pluga. Kad je središte otpora pluga na sredini tada nema sila koje gura traktor u lijevo ili desno.

Sent from my XT1092 using Tapatalk

Lepo ja kazem a on se odmah ljuti :osmeh:
Ja znam i da orem i da si nastelujem plug meni ne treba pomoc oko toga::super::
 
imao si jucu na vasaru metalne prave od stanih plugova,ja uzeo 3 kom za leopard!
 
Kako mislis prave od stranih plugova ? Kopiraju ili sta ?
Al posto je vasar prosao mene interesuje kod koga mogu da porucim kvalitetne, pa da mi posalju brzom postom.

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2
 
Nazad
Vrh