Leopard i IMT plugovi

Heheh...extra visoki klirens :osmeh:, znam da sam ja to gore napisao, tako mi je baš palo na pamet. Eto neznam ni sam zašto je taj plug toliko visok, dal je neka prerada, što ne verujem, izgleda sve tovrnički, onda je valjda neki vanserijski model.
Baš ču ga danas otići promeriti pa okačim slike.

U originalu kod IMT 755/756 NK je 56 cm, VK je 63 cm
 
Momci, racunajte na to da cu okaciti slike razmaka rupa vec u utorak. Samo neka stignu :)

Sve je bilo po planu i deflektori su kod mene. Mogu vam reci da sam prezadovoljan. Iznenadilo me je koliko su veliki i teski! Pa one koje sam kupio u Hudjiku su smesni i sa duzinom i sa tezinom. Ovo je ludilo koliko su dobri. Na svakom ima zig tj broj predmeta. Samo ovaj deo o koji udara zemlja kosta 77$. Neka i ovaj drugi deo toliko kosta, pa vi vidite, a ja ih platio sva 4 ukupno 50e. Doduse i dostava je bila 1700 din.
http://www.farmchief.co.nz/shop/SPARE+PARTS+DEPARTMENT/Plough/Kverneland+R.H+Trashboard+073300.html

Dva su u perfektnom stanju, a dva su jako malo trosena po sredini. Debljina zida oko 8-9mm. Kao da su bili na prevrtacu, pa je orano samo jednom stranom :osmeh: . Jos danas cu dva komada poslati clanu Ichbinmilan u Bg, koji ce ih sutra ili prekosutra dati clanu Bobo.
Evo obecanih dimenzija.












 
Jesam ti rekao da je to ROBA, pogotovo za te pare... Meni salji ta dva potrosenija. U biti sebi skompletiraj finiji komplet a meni sta ostane...
 
Uf, sad moram te zarđale gvožđurije da vucaram po Beogradu.... :haha:

To su australijski dolari, na linku što si poslao. Izađe na malo manje od 50e, kao i na ovom linku što sam našao u Nemačkoj:

http://www.ebay.de/itm/56034-073300...585909?hash=item58b9199e35:g:zhsAAOSwg3FUcMyI

I to je samo za jedan komad ali nov.

U svakom slučaju, dobro ste prošli. :osmeh: Svi sem mene, naravno. :osmeh:

Vi cete bar da se vidite i druzite. Jbg, ja u Bg idem tek u subotu i tada se vidimo sigurno. U svakom slucaju, upravo sam poslao dva komada aks-om. Postarinu sam vec platio. Tvoje je samo da ih preuzmes. Ipak je mene Bobo zaduzio mnogo vise nego tebe :ppozdrav:
 
Auuu, jese prošli sa ovim deflektorima da ni svesni niste kako dobro :bravo:


Nego, evo par slika ovog mog (zapravo nije moj, puničin je plug, al sam joj ga uzeo skupa sa ćerkom:osmeh:) IMT 755 "Extra visoki klirens" pluga!

Plug je original IMT, fini brezoni na šrafovima, na pločici piše 755.20

Tvorničko stanje, nema vidljivih prerada, visina mu je celih 70 cm, pod glavnom gredom 68 cm!















 
Sreo sam 2 komada visoka 755...jedan je bio kod kolege iz susednog sela,isti kao ovaj sa slike,vukao ga je sa 558,prodao ga je i uzeo krivog Leoparda.A drugi visoki je kod rodjaka,s tim sto ga je on spustio,busio je na nogama druge rupe,vukao ga je sa 533 a sad ga vuce sa R65.
 
Koji je promjer diska crtala od 14 do 16 cola imt plugova tražim disk ali slaba ponuda samo jedna vrsta.
 
Nazad
Vrh