Lemken

jos nista tj zasad 2000 :D i treba jos 3000 ili 4000 zavisi kad platim.
 
miroslav78 je napisao(la):
meni je 75 cm visina
morat cu izmeriti,spic na ravniku(onaj dodatak) je 84 cm a on je 5 cm visi od ravnika tako da ima skoro 90 ako nije i 90 tacno,dabi ga pogledo onako dal su vrhovi ravni moras se dobro popeti na prste :)
 
dobar plug igore :D a sto su mu nosaci pluznih glava drugaqcije boje? il se meni to samo cini :sta:
 
tako je dosao :) mada ima sad ovi sto prave to imaje neke masine koje seku gvodje debljine 5 -10 cm bez dodatne obrade posle znaci ti kazes sta oces doneses materijal od kog ces praviti on ucrta u kompjuter crtez i masina isece za nekoliko sekundi(kao na fazon lasera) jako mocne stvari,tako da nije ni to vise skupo i da sam napravis.A sadda se novi naruce pojma nemam to trebas ove sto uvoze pitati oni tamo negde u madjarskoj ili nzm ni ja de povoljnije kupuju nego da uzmes kod nas.
 
ma da,znam da moze plazma sekacima to da se resi ali onda treba nabavit materijal,treba naci nekog ko ce ti to uraditi.Jednostavnije je uvesti preko nekog :D
 
Pa da :D oce hedjesija da kupi tu masinu sto sece,mada nzm ko u subotici ima,darabos ili grgo bravar,neko od nji dva msl,ili barakovic nzm sad tacno.



Četersko pisanje nije dozvoljeno na forumu! Za to se dobija ban!
 
sta? ajde pojasni?
mislis ne sme se napisati kracnica tipa mislim -msl ili i tako dalje -itd? ili??
ja mislim da su svi skontali sta sam napisao i sta su moje skracenice znacile i ne vidim da sam nekoga ugrozio sa tim,ne vidim logiku.




Post je spojen: [time]1300356243[/time]
_________________________________________________
evo slika od lemkena malo su lose kasno sam se setio da slikam ali ipak da stavim:
34hc4yr.jpg


28hinax.jpg

svrxa1.jpg
 
Tocak manje gazi ako ide van traga traktora, nego kad jos "potvrdi" ono sto je traktor ugazio... A i lijepse se plug ponasa ako je tocak iza...
 
3000-5000e zavisi od stanja,godista.
Post je spojen: [time]1300387248[/time]
_________________________________________________
miroslav78 je napisao(la):
au dobar je :D
samo tocak prebaci na sredinu da ti negazi...nego da ide iza traktora..
ma necu ga dirati,ne smeta mi ovako,gazi po tragu od tocka ako se ne varam.
 
Barbu je napisao(la):
Jel zna neko kako se kreću cene LEMKEN trobrazni plug prevrtač polovni jer neznam dal da uzmem prevrtač ili običan :sta:
ima jedan prevrtac u novosti oglasi jako lepo fzgleda
 
3000-5000e zavisi od stanja,godista.
Post je spojen: [time]1300344048[/time]
_________________________________________________
miroslav78 je napisao(la):
au dobar je :D
samo tocak prebaci na sredinu da ti negazi...nego da ide iza traktora..
ma necu ga dirati,ne smeta mi ovako,gazi po tragu od tocka ako se ne varam.
[/quote]
videces kada budes odoravao od komsije,,..
 
Nazad
Vrh