Lemken

jedan strana je super a druga je negde malo iskrivljena ali ne mogu nikako da skontam gde :sta:

Miroslave svaka cast,plug odlicno izgleda :D
 
Da li neko od Vas ima mehaničku sejalicu Lemken Saphir 7? Ili da ju je barem video u radu?
Možete li podeliti vaša iskustva? :)

Meni se strašno sviđa! :D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ofP9ZrcQmJk&feature=related[/youtube]
 
nemoj da nasedas na provokacije miroslave to je dobar plug . ja takav imam vec 4 god. jedino sto fali sa njega su petoplazi ali nema veze nabavice se . mene je onda kostala 3850 eura bez tocka , nisi se zeznuo nista bices zadovoljan
 
Ja sam jesenas kupio Lemken Opal-90 2+1 brazda obrtač sa točkom i predplužnjacima, uzorao sam sa njim oko 120 jutara bez ikakvih problema.Nemam ni jednu sliku a kada ga uslikam postaviću ovde da ga i vi vidite. :ppozdrav:
 
Mića967 je napisao(la):
Ja sam jesenas kupio Lemken Opal-90 2+1 brazda obrtač sa točkom i predplužnjacima, uzorao sam sa njim oko 120 jutara bez ikakvih problema.Nemam ni jednu sliku a kada ga uslikam postaviću ovde da ga i vi vidite. :ppozdrav:
Sa kojim traktorom si vukao taj Lemken :ppozdrav:
 
miroslav78 je napisao(la):
juce probao plug... extra radi...zadovoljan.. :ppozdrav:
ej pa Miroslave ja sam juce bio kod tebe :D sad gledam malo slike i skonto sam se :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1297413223[/time]
_________________________________________________
bio sam danas da gledam jedan opal 100:
evo slika:
whcxg8.jpg

14x04l2.jpg

28ovhj.jpg

Post je spojen: [time]1297438524[/time]
_________________________________________________
Plug je vario varijanta znaci podesavanje zahvata hidraulicnim klipom,koji preko poluge tj na taj fazon povezan sa brazdama i moze da radi od 20 -50 cm po brazdi.
 
evo mirolslave mojih slika :
25z7ae0.jpg

rcvtx0.jpg

2d6nrc2.jpg

Post je spojen: [time]1297552668[/time]
_________________________________________________
dobio na probu pa cemo mozda trgovati :)
15of241.jpg

2qcgqvr.jpg
 
Nazad
Vrh