Lav ili Jelen, a možda nešto treće pitanje je sad ?

Bravo za domacu!!!
Ali, ja nisam neki ljubitelj, kao ni poznavaoc.
E... Zato je Amstel zakon, pa ga sledi Efes (ali ne punjen kod nas!) A zatim ... Dno dna ... Skadarlijsko!!! To se daje samo naj vecim dusmanima!!!
 
abro je napisao(la):
@kreso
Ne priznajem hvale dok ne probam, mogla bi proba... :ppozdrav:
Poz...

nije problem za probu dogovoriti će mo se :ppozdrav: , samo nema ga dosta ni blizu koliko bi ga ljudi htjeli , jer pivovara nema velike kapacitete (a ima još i nekih zavrzlama i političkih igara pa ih koče ) ...na primjer kod mene ga ima samo jedna birtija u gradu .
 
letos u Bosni nisam ladio...
2ilinw8.jpg
 
@Karalic
uh, ala si aktivan danas! :ppozdrav: i ::vino::

Moje misljenje: Momci, ma kakvi Jeleni i Lavovi (eventualno i u oskudici može i to), mrrdjutim, treba se ugledati na šapčanina "torpeda", još ako je dobra dunjevača ili kruškovača, a može i šljivka, pa posle toga, ::000:: - kako neko od furumaša reče u potpisu "Dok ne porobam lava za mene je prase car životinja", pa tek onda dobar crnjak (iz kardio programa - savetuju kardiolozi).

Srećna Vam Nova Prva Dekada Trećeg Milenijuma! :ppozdrav: ::vino::
 
Sve vrste rakije Kajsiju,Dunjevacu i Kruskovacu izdvajam

a od stranih piwa: 1) Karlsberg
2) Guiness
3) Heineken
4) Bavaria-Efes
.... becks........ itd itd itd. sve su to vrhunska piva

Domaca piwa: 1)Jelen Pivo
2)Weifert
3)lav
 
pije se sve sto se ima :D , rakija ako je prava dobra je od svakog voca ,a ako ne valja dzaba je i kajsija i dunja :ppozdrav:
 
ili jesi ili nisi naravno LAV :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1262268287[/time]
_________________________________________________
Lazaaa je napisao(la):
Ipak je jelen jelen :ppozdrav: UVEK BILO I UVEK I OSTALO

egs5mb.jpg


Ukus koji ostavlja bez daha :)
a moze kasnije i koji JELEN
 
Moram da pijem iskljucivo Jelen jer mi se zena zove Jelena,a i ova zadnja slika mi je dodatni argument :ppozdrav:
 
22. januar 2010. | 19:31 | Izvor: RTV

NOVI SAD -

Uskoro bi Srbija trebala da dobije novi zakon o pivu, jednom od pića koje građani Srbije najviše konzumiraju, prenosi list "Politika". Njime će biti regulisana proizvodnja, pakovanje, deklarisanje ali i kvalitet ovog pića.

"Prema statističkim podacima, potrošnja piva u Srbiji iznosi 81,30 litara po stanovniku, što je oko 20 odsto potrošnje svih pića, a ispred nas su jedino Nemci, Irci i Česi", navode u Ministarstvu poljoprivrede i dodaju da je pivo po obimu proizvodnje i prometu kod nas izjednačeno sa mineralnim vodama i bezalkoholnim pićima, pa stoga i tu oblast valja zakonski urediti.

Kako je rečeno, donošenjem ovih propisa neće biti zabranjena prodaja piva u plastičnoj ambalaži.

Potrošači u Srbiji, ipak, mogu da budu mirni, jer im se u trgovinama nudi ovo piće vrlo dobrog kvaliteta, što je pokazalo ispitivanje i ocenjivanje kvaliteta piva, koje je letos u saradnji sa privrednim komorama Srbije i Beograda sproveo pokret za zaštitu potrošača.

Zanimljivo je da se u većini evropskih zemalja pivo označava kao prehrambeni proizvod, dok je u Srbiji označeno kao alkoholno piće, zbog čega je i dodatno oporezovano.
 
Volim piti pivo, a preferiram Osiječko. U Njemačkoj sam prošle godine obišao nekoliko Biergaretena gdje smo se nauživali vrlo kvalitetnog piva. :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh