Lav ili Jelen, a možda nešto treće pitanje je sad ?

Ili jesi ili nisi! :D
 
ivanhoe je napisao(la):
Za Hrvate! Karlovacko ili Ozujsko ??
Ja volim samo i jedino HLADNO PIVO!

Inače sve gutam osim ovih kplus i sl. ofarbane i aromatizirane vode.. A od ova dva žuju (navika), a ćale karlovačko... Ali iskreno, mislim da mi je svejedno kada vidim HLADNU dvolitru.. :ppozdrav:

Do sada nisam pio bolje pivo od crnog lefea, inače crna nepreferiram ali Lefe, najbrže me pogodi u noge od svih do sada, uf!!! E da njega obično piju popovi, biskupi i sl.,, ali ja to nisam, da nebi bilo zabune :haha:
 
jelence ide uz john deere hehe salim se ali tako je!!!i to sto kazes ako pivo nije hladno nijedno nije dobro a ako je hladno onda moze ici !!!osim MB to je bzvz isto kao i tuborg ::lose::
 
Steta sto tamno pivo sad vec prave samo fabrike van klase (kodnas Becej i MB) :udri:
 
Meni je veci uzitak piti iz staklene flase 0.33 ili 0.5 od dvolitarskog "Big brother-a" Pogotovo ako je fino ohladjeno a u zetvi +40 celziusa!
 
ono 0.33 taman klizne da se osvezim,a ako se PIJE onda 0.5
krmace ne volim,podsete me na klosare iz parkova sto pije njih5 jednu krmacu ::lose::
 
mislim popije njih 5 i po 10 krmaca,ali kad je vidim kako kruzi od jednog do drugog bude mi ZLO ili da jedan pije krmacu pola sata najmanje ili duze ima da izlapi... :udri:
 
mityoo je napisao(la):
Meni je veci uzitak piti iz staklene flase 0.33 ili 0.5 od dvolitarskog "Big brother-a" Pogotovo ako je fino ohladjeno a u zetvi +40 celziusa!

E ali nema hlađenja do kad spustim u bunar, u kanti 7-8 komada, i samo mjenjam toplo za hladno :ppozdrav:. Najbolje mi tako prija, uf nije prehladno nego baš onako kako treba, a i brzo se ohladi. Dok smo ja i ujak tukli krovove, mazali smo gajbu na dan od 7 do 19-20h, jedna gajba u bunaru a jedna vani i samo mjenjaj...
Al sam se na skako s krova po pivo ali nikad nije bilo teško :ppozdrav:

I naravno mora biti i dobra podloga...
 
jagnjetina+špricer (tanak, hladan i mnogo) :ppozdrav: sto godina ::super::
 
v2qwp4.jpg

Malo da oživim ovu temu, kod mene svakodnevno aktuelnu :ppozdrav:
 
evoga najbolje pivo (prema nekim ispitivanjima 2 u europi) proizvodnju ovog piva je po odredbama njemačkog Zakona o čistoći Reinheitsgebota iz 1516. godine.. ima i Velebitsko pivo (tamno i svijetlo) i kasačko, koje se nedavno tu kuha kao prvo kasačko pivo u Europi.


45F_Velebitsko.jpg


n63726471693_2152387_8355.jpg
 
Nazad
Vrh