Lav ili Jelen, a možda nešto treće pitanje je sad ?

a armatura između piva i rakije može da bude torta :cao:
 
bolje malo mezetluka, nesto od suvoce ili sa rostilja. Nisu losi ni cvarci i slanina naravno sa kiselim kupusom i crnim lukom :ppozdrav:
 
uf... sad si mi otvorio diznu, al' neće valjati zbog sutrašnjeg vašara.
Inače ne pijem mnogo (bar svaki drugi-prvi-svaki dan) ali meni je najbolji pivkan Haineken ne od 0.33 ili 0.5 ili 0.7 lit nego od 0.25, nikad manja bočica i možeš ga popiti na eks u 3 gutljaja. morate probati!
 
Sta da vam pricam, sto se alkohola tice imam 20 godina iskustva a u poljoprivredi svega 6-7 :ppozdrav: :haha:
 
torpedo je napisao(la):
Sta da vam pricam, sto se alkohola tice imam 20 godina iskustva a u poljoprivredi svega 6-7 :ppozdrav: :haha:
bravo, ovo iskustvo ide uz stari potpis? :haha:
I "ja volim nihcisko"
 
:bravo: :bravo: :bravo:
Htela sam da dA ti pošaljem i nešto za meze, aLi uz ovo bilo bi suvišno.
Evo ti nešto ::novac:: za još po jedno
 
evo jos jedne dobre reklame
[youtube=425,350] mI3cz2WYWLc [/youtube]
@f...f hvala svakako!
_________________________________________________Post je spojen: [time]1236027622[/time]_________________________________________________
Bobo je napisao(la):
Sto bi reko Djuro: Smudj, saran, a bogami i keciga... ;) ;)

LAV je prizvod CARLSBERG grupe kao i nase PAN pivo, sto ga cini VRLO DOBRIM pivom.
Jelen k'o jelen, i kad pokusas naci zamjerku ne mozes ;)
E, a banjalucki NEKTAR... TO ja zovem pivom... Bas je onako, PRAVO...
Apatinsko pivo je prvo koje sam u zivotu vidio da je pakirano u 2-litrenu bocu. ujak ga iznio iz auta i kaze kod nas se ljudi napiju od jednog piva i pokaze mi bocu :D

Sve u svemu, loseg piva nema, a i lose pivo se prodaje po nizoj cjeni, pa zmirim na jedno oko dok pijem i opet dobro. Po ljetnim vrucinama ne biram vrstu, daj sta das, samo nek nije pokvareno ;) A kad se pije pivo i kad se ima izbora, prvi je uvjek PAN, a onda sve ostalo...

Nesto najbolje sto sam pio je bio Guinness i stvarno je pivo super. Vecini se ne svidja, al meni je sjelo ko kec na 11...

Znate onaj vic:

Sastali se na kongresu predstavnici pivara i sjede za stolom i narucuju pice:
Predstavnik Heinekena: Ja cu jedan Heineken!
Predstavnik Becks'-a: Ja cu jedan Becks!
Predstavnik Stelle: Ja cu jednu Stellu!
Predstavnik Tuborga: Ja cu jedan Tuborg!
Predstavnik Guinnes-a: Meni dajte Pepsi...

Sad svi njega blijedo gledaju i pitaju: Pa sto ne narucis pivo?

Pa, mislim si, kad necete vi pivo, necu ni ja...

:ppozdrav:
poz. Bobo
[youtube=425,350] 116D_G68i8Y [/youtube]
 
NA ako te ovi iz Apatina ne stipendiraju stvarno bi trebalo da ih je sramota! :haha:

Ja sam da se pise zahtev za to ili da im "veliki poglavica" trazi ::novac:: za reklamu! :haha:
 
Odg: Lav ili Jelen, a možda nešto treće pitanje je sad ?

NA posle koliko ono komada Rogonje od 0,5 reče da još stojiš na nogama? Ne zezam nego sam zaboravio.
 
zavisi u glavnom do ~8 stojim normalno,a preko 8 moze levo,moze desno,ne moze pravo :haha: :haha:
_________________________________________________Post je spojen: [time]Thu Mar 5 20:22:15 2009[/time]_________________________________________________
da cugi ne znam da ti kazem za rogonju,do sad sam pio LAV a od sad ROGONjA :cao:
 
Nazad
Vrh