Kultivatori (špartači)

Da li se neko skoro raspitivao koliko sad košta šestoredni špartač tupanjac bez pilota?
 
ИМТ је доста висок.
Imt znam da je dosta visi sigurno 15-20 cm, ali me zanima kod tupanjaca da li je ista visina i sa s oprugama i klasicnog, u suncukretu imam problem da mi preraste i ne mogu da udjem sa tupanjcem sa s oprugama..

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока
 
Jel zna neko gde ima ovakav špartač ili baterije za njega? 50cm
Mislim da je Spartac kostajnica

4d801b58ec69b5e6c1d6d66797c4176e.jpg

7eb91015f901f68d117b999019710a5d.jpg



Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Jel ima neko 6 redova na 50cm (soja-repa) sa S oprugama bez pilota, sa tanjirima Agromerkur Ada? po meni bolje dadi kultivaciju, ali nema pilota, pa ne znam da li je to problem. Svi koji ga kod nas imaju špartaju na navigaciju. Dvoumim se izmedju takvog i tupanjca sa običnim motikama. Tupanjac ima pilota.
 
Sta preporucujete najbolji odnos cena kvalitet motika za s oprugu za špartac, gde uzetib?

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока
 
Moze neki kontakt da narucim pa da mi posalju aksom..

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока
 
Da li neko ima Tupanjca sa S oprugama?Došao sam u posed jednog 6-rednog koji je nekompletan.Tačnije nema ni jednu motiku, raonik i nosače za iste pa nešto razmišljam da mu ugradim S opruge, svejedno su mi obe varijante cenovno tu negde pa kada već radim hoću da mu nabacim S opruge jer imam baš pozitivnog iskustva sa takvim tipom špartača.
Da ne dužim, ako neko ima takav tip špartača da okine koji sliku ako mu nije problem.Imam viziju u glavi ali bih da vidim i još neku verziju.
 
Imam ja tupanjac 6r sa s oprugama sutra cu pistaviti slike

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока
 
Koliko je OLT špartač niži od IMT? A OLT- ovi dosta jeftiniji na oglasima.Gledam da nađem neki sa 4 reda pa da stavim pozadi S opruge.
 
Znam,ali opet koriste,ima raznih spartaca koji koriste u organici,sa nekim oprugama,zvezdama,sa sopstvenim pogonom kao freze neke i jos dosta modela ....
 
Ja koristim 4 redni Agromerkurov sa S oprugama, ranije sam koristio IMT ov i kako sam ga prodao i uzeo ovaj preporodio sam se. Odlican je u radu.
Sto se tice tih diskova, nisu za drzanje pravca vec su samo zastita useva da ih zemlja ne pokriva prilikom rada u slucaju da su niski odnosno nemaju visinu!
Ja sam poskidao te diskove jer spartanje sledi nakon prskanja kad kukuruz, suncokret ili soja vec imaju neku visinu od 20 cm ili vecu i onda moze se slobodno voziti brze a da ne pokriva zemlja useve!
 
Nazad
Vrh