Kukuruz 2017

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danasnji obilazak atara izgleda ovako,bas ima jako puno razlike u parcelama,a retko koji da su bas lepi ono sto me je iznenadilo je nestrucno rukovanje herbicidima te su pojedini kukuruzi pretrpeli ostecenja,ni ovi kukuruzi koji su preziveli promrzavanje ne izgledaju sjajno i pitanje je kakav ce prinos biti na kraju.
 
Jedna slika iz akcije,P9911

d3434674f864892820d1e5eb1512047e.jpg
 
Masala masala....jesu uradili za manje od dva sata ako su uradili samo uvratnine.....:haha:
 
Danasnji obilazak atara izgleda ovako,bas ima jako puno razlike u parcelama,a retko koji da su bas lepi ono sto me je iznenadilo je nestrucno rukovanje herbicidima te su pojedini kukuruzi pretrpeli ostecenja,ni ovi kukuruzi koji su preziveli promrzavanje ne izgledaju sjajno i pitanje je kakav ce prinos biti na kraju.

Bas smo juce imali divana o prskanju kukuruza i kako kod nekih otbiljnih proizvodjaca usevi dobili po njonji samo tako,i kako kod nas sitnih neki preparati u opste nisu odradili posao..meni konkretno ekvip i laudis nisu ni pipnuli rizomski sirak..i tako..ima svega po ataru..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh