Kombajnski motori

Interesuje me da li neko zna gde ima da se kupi neki motor Mercedes Benz Om-352 , za ZMAJ-a , neka posalju na pp neke informacije...
 
u par navrata i on i jos po neki bosisti,al bezuspesno,pali stobi rekli na zub na pola gasa linearan rad motora,al pod punim i jos pod opterecenjem sve gadno za slusat
 
nije ti pumpa uzubljena kako treba, to se i meni desavalo dok nismo je uzubili kako treba.. onako ti puca ko luda kad joj zabijes pun gas.i dim je malo belinjav
 
ja imam taj problem oko prangijanja na punnom gasu i dimi dal radio u mestu il bio opterecen,a motor generalno sredjen sta da se radi?a drugi s46 imao promaseno paljenje za 3 4 zuba a on je radio normalno na punom gasu bez dima al mi je povecavao obrtaje sam neznam neko ga zajebo posteno oko tog paljenja.dobro da je i radio .nemogu da verujem da nemogu nista da poprave a da nes.ebu nesto sad cu sam da radim generalnu a i imam diplomu za to.cc
 
imam jedno pitanje de moze da se nabave i posto motor om 352a ili om 366 i da li moze da se uvezu iz inostranstva i koja je procedura ?
 
Mogu da se uvezu,ali ce da kosta...
Mogu takvi motori i kod nas za pristojne pare i u pristojnom stanju da se nadju.
 
Nazad
Vrh