Kolika je cena sirovog mleka kod vas ?

Tako je lalo upravu si moji Rezultati MM 3,89 PR 3,29 I SM 8,55 MM 3,89 u izvesataju pise mleko van klase i to mleko su mi platili 17,85 sta mislite o ovim rezultatima mleka dali je zaista jos kvalitet ili ne?
 
grunt kad oni kažu van klase to ti je dokaz da im netreba mleko meni su prošle godine poslali opomenu za pred isključenje jer mleko ne zadovoljava kvalitet a sledeći mesec extra klasa a isto mleko isto sve
 
grunt je napisao(la):
Tako je lalo upravu si moji Rezultati MM 3,89 PR 3,29 I SM 8,55 MM 3,89 u izvesataju pise mleko van klase i to mleko su mi platili 17,85 sta mislite o ovim rezultatima mleka dali je zaista jos kvalitet ili ne?
KAki los kvalitet. Rekao sam ti, seru na kvadrat!
 
čekajte još kad uđemo u EU kad nam lupe kvote koliko mleka smemo da isporučimo tek smo ga onda ugasili
 
pa svoje zato i uvoze kod nas jer su puni sa mlekom naročito holandija koja plaća penale za višak mleka
 
Da li se u medjuvremenu nesto promenulo na bolje sto se tice otkupa i cene mleka?Ja sam predavao za sabacku,pa za kikindsku mlekaru a sad mi od kuce nosi privatnik,koji opet dalje prodaje navodno privatnicima.Cena od 20 do 24 dinara,zavisi od kolicine.Tu je i premija uracunata.
 
farmer bob ništa se nije promenilo sve je isto sjaši kurta da uzjaši murta još pogotovo u imleku
 
ali promeniće se. i to nagore. stvari stoje ovako. posto smo yapeli da se uvatimo u evropsko kolo, oni kažu može, ali sa 200.000 krava. tolko vam sleduje. i onda ovi naši kažu nema problema, udavićemo ih cenama, sami će odustati. eto, jedino što mi polako odustajemo. mada će i to da se promeni. ja nagovaram ćaleta već duže vreme da batalimo. nadam se da će u idućoj godini konačno popustiti
 
Nazad
Vrh