Koji traktor koristite?

evo mojih masina
ogaww3.jpg

dxia95.jpg

14bhpwx.jpg

2zibya0.jpg

21l6gt5.jpg
 
Dobar case i massey neki dan sam vozio jednog 3125 u bijeljini ali ako do sada nisi imao problema sa mjenjacom ima ces ih jer u traktora serije 3xxx su mjenjaci katasrtova zbog elektro magnetnih ventila io struje pokusali da naprave nesto novo a nisu dobro napravili po meni losija vrsta mjenjaca a ostalo je ok na njemu!!!
 
Gledo sam u Rumi na vasaru ima bas dosta masseya i svi su iz uvoza jel valja to i na kom sam god gledo svima su celave gume..Jedan bas kaze ima isti motor ko 577 taj neki massey bio oko 10 000
 
imam rakovicu 76 1990 god, kupljena sa 90 radnih casova od coveka koji je izbegao iz hrvatske i uopste i nije radio sa njom. prikolicu mi prvi put zakcili za vucnik.. motor besprekoran, sve u odlicnom stanju samo sto smo morali da promenemo vodenu pumpu i hladnjak da okrpimo jer je kada je bezao udario u nesto ostro i probusio hladnjak.ali u poslednje vreme poceo je ponovo mnogo da pusta, a kod nas u okolini nema gde da se kupi hladnjak za njega jer je veci od hladnjak za 65. zna li koliko bi otprilike kostao nov? i da zamalo da zaboravim jedno od najboljih masina za svako prosecno domacinstvo je motokultivator imt 509. malo cudo ali to sto moze da uradi, ne moze da ti bude jasno. sa njim i orem i freziram ( malinu i kupinu povrsina oko 70 ari) i drva izvlacim. mala masinica ali... naravno nije za hektare ali u vocarstvu nezamenjljiv
 
Imas hladnjak u Bijeljini nije ti to daleko od loznice a koliko kosta nzm mogu ti javit za par dana kada biudem isao u BN!
 
do sada su su se mucili imt539(1982.),zetor4718(1978.) i ja sa njima a sada im se pridruzio i imt5106(1992.
)
 
Nazad
Vrh