Koji traktor koristite?

bewisa je napisao(la):
@duki 78

Cestitam na prinovi i nek ti rad sa njim bude pesma. :D
Koliko ima konja i za koje radove si ga uzeo?
Hvala.Ima 65 ks i uzeo sam ga uglavnom za oranje i baliranje posto ostale poslove radim sa imt 533 i 539.
 
evo slike :
346p668.jpg

jiym1c.jpg

2cd96b8.jpg

25u5pj8.jpg

2d2hjqw.jpg

10zsn6h.jpg
 
ja koristim imt539 i ltz60ab tornado i jako sam zadovoljan sa njixovim radom.
 
Postovani forumasi posedujem traktor toma vinkovic od 22KS,precniks klipa 100 cm. , kako sam imao havariju to jest pukla mi je klipnjaca i polomila mi blok motora molim ako neko zna gde moze da se kupi drugi blok ili polovan motor.
 
rici je napisao(la):
Postovani forumasi posedujem traktor toma vinkovic od 22KS,precniks klipa 100 cm. , kako sam imao havariju to jest pukla mi je klipnjaca i polomila mi blok motora molim ako neko zna gde moze da se kupi drugi blok ili polovan motor.
Jel to neki prototip ?? :sta:
 
izvini kolega doslo je do greske u kucanju precnik klipa je 100 mm,tako da nije prototip a ujedno sam i saznao da je ovaj precnik klipa za traktor od 18ks a meni su prodali kao da je 22ks.pa ujedno i pitanje moze li motor od 22ks umesto 18 ks.
 
moze bez problema saraf na saraf samo das kes majstora da ti uradi i onda deri :ppozdrav:
 
torpedo 7506 i belorus 82.1 imao sam i imt 539 al sam prodao prosle godine. sad sa torpedom radim lake poslove a sa rujom teske
 
Nazad
Vrh