Koji traktor koristite?

Neke slike mojih traktora :D
2w40ion.jpg
same buffalo 130
b5p1k0.jpg
YTO x1204
2e1u2o5.jpg
torpedo 75
 
Tafe ima 60KS prednju vucu, hidraulicni volan, fini fergusonov hidraulik i obrtaje na kardanu - sve sto fali rakovici ::namigivanje::
To je licenca masey fergusona a rade ga indijci...
Za sada ima 220 sati, rotacionu poljsku 165 tera na 1300 obrtaja bez ikakvih problema - rakovici je trebalo 1600, presu vrti isto tako na 1200-1300 bez ikakvih problema nece da zagusi...
Uzeo sam ga u novembru sad ce mo da vidimo kad ga stisnemo u sezoni nema gasenja
 
@kosjerac

Ima 2 komada unutra okacene na sic :ppozdrav: tad sam isao po poljima pa mi nije trebala, lokalana plava vila tamo ne zalazi tokom dana
 
@ cika jova

Svidja mi se taj Tafe.Da li si orao sa njim?
Koliko je bio ::novac::?
Sta ima od opreme(kabina,kompresor itd.)
 
Od opreme mu je kompresor u standardnoj opremi, ali se oni ne proizvode sa kabinama tako da su meni radili u IMT-u . Stavljena je od 560 sa grejno-ventilacionim telima, ali nisam zadovoljan kako su uradili. Agrogas ce imati na sajmu jedan, kabinu je radilo malo orasje, kazu da su stavili mat stakla i jos neke zajebancije - ja ga nisam video samo mi je covek iz agrogasa pricao o njemu jer je neki decko iz okoline porucio kaze da je cena 17800, ja sa moj platio 18000 + sve zajebancije oko kredit bice preko 20000. Ucesce mi je bilo 1800e i mesecna rata mi je 321e prve tri godine, a druge dve je dalo ministarstvo 40% kamate pa mi je rata 273
 
sika pa to znaci da ce malo da radi sa njim :haha: razvalio ti traktor za 10 godina pa kupio novi
 
@duki 78

Cestitam na prinovi i nek ti rad sa njim bude pesma. :D
Koliko ima konja i za koje radove si ga uzeo?
 
Nazad
Vrh