Koji traktor koristite?

Krasan traktor taj "mali" McCormick. Imao sam prilike malo sa njim orati i mogu vam reći da traktor puca od snage. No najugodnije me iznenadio mjenjač sa svojom lakoćom šaltanja tri stupnja bez kvačila. To ide kao po loju. Bio mi je u užem izboru kod kupovine zadnjeg traktora. Uglavnom traktor je pravi izbor. :D
 
NikolaGILE je napisao(la):
McCormick CX95, Belarus 820 i YTO-X1204
2vljls3.jpg

t9cb2a.jpg
A slike ostale masinerije , inace :bravo: :ppozdrav: za svu mehanizaciju....... :cao:
 
Nikola gile koliko ti rece da si dao za traktor 45000eura nemam rijeci nek ti je sa srecom
 
Nikola, ako bi mogle detaljnije slike traktora, moze i u temi McCormick... Inace svaka cast za traktor ::svaka cast::
 
Stigao je novi traktor, pa sada njega koristim, do tada sam koristio zetora 7245, a sada vozam zetora 6245, 88 godina, 1800 radnih sati..

slika-1213-2010-07-1278101453-velika.jpg



jucer (23.7.2010) sam mu stavio nove prednje gume, stare su mu bile tvornicke i nisu mogle dati ruku ni u kakvom poslu .. :ppozdrav:
 
A gdje je otišao 7745 :sta: Sigurno si ga prodao zbog potrošnje ::lose:: Kako se pokazao 6245,je li on slabiji od 7745,da li manje troši ::namigivanje::
 
Imao sam 7245 prije njega time se bavim pa sam ga prodao a za potrosnju ti nisam siguran raci kod mene nije ni rezervar potrosio..eto koliko je radio. a ovaj zetor 6245 je slabiji od onog 10 ks a vrlo je jaki nije izradjen nije radio poljoprivredu, bio je u zimskoj sluzbi. :ppozdrav: trebo bi manje trositi od 7245 i 7745.. ::namigivanje::

EDIT:Zaboravio sam reci da je 7245 otisao u Modricu.
 
Dobri su,nemogu da se zalim na njih,nekazem da nema covek bas nikakav problem sa njima,uvek ima nekih sitnica,tu su i godine ali i radi se sanjima!!! :ppozdrav:
 
basic je napisao(la):
Imao sam 7245 prije njega time se bavim pa sam ga prodao a za potrosnju ti nisam siguran raci kod mene nije ni rezervar potrosio..eto koliko je radio. a ovaj zetor 6245 je slabiji od onog 10 ks a vrlo je jaki nije izradjen nije radio poljoprivredu, bio je u zimskoj sluzbi. :ppozdrav: trebo bi manje trositi od 7245 i 7745.. ::namigivanje::

EDIT:Zaboravio sam reci da je 7245 otisao u Modricu.

Da li ćeš i 6245 prodavati?
 
da druze, ima
Soyacorn je napisao(la):
basic je napisao(la):
Imao sam 7245 prije njega time se bavim pa sam ga prodao a za potrosnju ti nisam siguran raci kod mene nije ni rezervar potrosio..eto koliko je radio. a ovaj zetor 6245 je slabiji od onog 10 ks a vrlo je jaki nije izradjen nije radio poljoprivredu, bio je u zimskoj sluzbi. :ppozdrav: trebo bi manje trositi od 7245 i 7745.. ::namigivanje::

EDIT:Zaboravio sam reci da je 7245 otisao u Modricu.

Da li ćeš i 6245 prodavati?

da druze, pomalo se bavim time, imaju 2 komada 6245, nekoliko zetora solasa, i pokoji sitan stranac ::namigivanje::.
 
Nazad
Vrh