Kembridž-valjak

Spusti do kraja poluge i prikljucna masina i dalje nije na zemlji ???,ne razumem.....
 
Spusti do kraja poluge i prikljucna masina i dalje nije na zemlji ???,ne razumem.....
Skratiš poluge na traktoru, zakačiš priključak koji stoji na nekoj podlozi odignut od zemlje. Odneseš priključak do njive i kada ga spustiš on visi u vazduhu. Moj ćale je tako zakačio valjak koji je stajao na nekoj kamionskoj gumi. Na Rakovici su bile skraćene obe poluge. Kada je došao u njivu da valja valjak je samo dodirivao zemlju. Kada sam video odmah sam se setio da su poluge skroz skraćene i da ne može da spusti priključak koliko treba.
 
Znaci treba da ima neka podloga da ga spusti opet u njivu i produzi poluge za rad pa kad krene kuci opet ga nasadi na tu podlogu i skrati poluge

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Ipak ce moj torpedo moci da nosi bez skracenja poluga

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Nadje se u njivi , ili odoran put , ili medja , ili nesto panj , , bar kod nas ima takvih situacija , ili spustanje sa puta u njivu , tu pustim na to povisenje , da oslobodi poluge , i produzim ih i onda radi .
 
Često se desi :ima da radi i ako to nije za njega , nije on mene kupio nego ja njeg. I onda samo udri.:sjasi:(n)::samo bes::::traktor1::
 
Ja znam na torpeda hidraulika kad podignes i pustis rucicu da ventil zatvori i nema razloga da se greje hidraulicna pumpa.sigurno je tezak valjak za njega cim kazes da to radu ili ti ventil ne radii pa trpi pumpa opterecenje i greje se

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Danas stigla nova masina 2 u 1.
36d3af9d8513908c5462b61820de7496.jpg
390b040da4e4a756b1ee3bc6eb28b47b.jpg


Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Video sam na marketplace jedan plavi od 3 m. Iz Bele Crkve. Coveka ne znam, saljem broj na pp.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh