Kamionske prikolice u službi poljoprivrede.

Ljudi, gde mogu da kupim stop svetla za kamionsku prikolicu? Ima tu u gradu ali to su oni stari modeli... ja hocu onu naj noviju, vidim takve vec 2god na sleperima a na internetu nemogu ni sliku da vidim a kamoli da nadjem negde na prodaju..
 
Ljudi, gde mogu da kupim stop svetla za kamionsku prikolicu? Ima tu u gradu ali to su oni stari modeli... ja hocu onu naj noviju, vidim takve vec 2god na sleperima a na internetu nemogu ni sliku da vidim a kamoli da nadjem negde na prodaju..
Imas na najlon pijaci u NS.covek radi kompletan Hella program ili u Simplex na rimskim sancevima.
 
Ti bi nesto ovako

slika_177001_2012_04_13353930523_velika.jpg
[/URL][/IMG]

evo link oglasa http://www.pik.ba/artikal/3172094/stopka-za-kamion/ (to dodje oko 75€ za obje)
 
Dužina 7,20m visoka kolko i zmajevka 2,30m 15 tona stane u nju parabolični gibnjevi,aluminijumske stranice,levi rinfuz,nije kiper,simpl gume tipa tubeles nešto veće od 365 kod mene 385,atestirana na zelene tablice od prodavca korišćena je i pre u poljoprivredi samo treba malo da promenim sistem kočenja slikaću vam kad ga budem promenio.Kupio sam je iz razloga što na mestu gde predajem pšenicu,kukuruz i suncokret dolaze ljudi sa ovakve po dve pa imam da čekam na njivi prikolicu do sutra pa se nadam da će mi biti od velike pomoći ako ću imati šta da sipam u nju :osmeh:
 
Nazad
Vrh