Kako ste čuli za poljoinfo forum

e ja sam saznao za forum od caleta posto vise nije mogo da izdrzi da ga smaram o poljo masinama
i nadje on na netu i kaze mi da se uclanim i tako ja postade deo svega ovoga i dodjo medju ove divne ljude (moje drage kolege , i koleginice kojih ima sve vise sto je super)
 
Tražila, tražila i našla ono što sam tražila.
etoooo.gif
 
Na forum sam naisao pretrazujuci internet. I naravno posto su interesovanja ista nije trebalo mnogo da se registrujem.
 
Trazio oko soje i kukuruza informacije o gajenju. I u nekoliko upita medju prva tri rezultata bio poljoinfo. Prvo citao ovako, onda resio i da se registrujem.
 
Alo bre

Ovaj forum mi pokazao prijatelj Srele kolega ovčar. Puno lepih saznanja na ovim sajtovima a nadam se da će biti još puno postova jer svako znanje ili nečije iskustvo može da zatreba.
 
Zdravo svima...Ja sam Vlado iz Padine...Ja sam slucajno trazio nesto o poljoprivredi i pronasao forum i mislim da je forum jedno super mesto... :D
 
Slucajno trazio nesto na internetu o kombajima zmaj i naletim na forum prava stvar za sve one koji se bave poljoprivredom.
 
Pozdrav svim forumasima. Trazio sam informacije o silosima i slucajno naleteo na forum. Prvo sam prelistao da vidim o cemu se radi pa se registrovao da mogu da ucestvujem u razgovoru . :D
 
Pre jedno godinu dana, preko interneta tražio organska semena, završio ovde, a semena "ni od korova".
 
Nazad
Vrh