Kako ste čuli za poljoinfo forum

takodje preko googl-a,kucao silosi susare kad ono detaljno sve objasnjeno ;) al dok sam se nakanio sa registracijom...
 
Da se pridruzim google tragacima :ppozdrav:
Dok sam trazio informacije o trimerima, motornim testerama, naletoh na forum. Jedno godinu dana sam samo pratio, a onda se i registrovao. :osmeh:
 
Google je cudo. Tragao sam za informacijama za silokombajn i sasvim slucajno naleteo ovde na poljoinfo gde je sve lepo objasnjeno,cak i vise. Dosta sam ovde tema procitao dok se nisam uclanio.
 
Ja sam ovaj forum nasao trazeci na internetu informacije za kombajne i berace,pa sam posle duzeg vremena citanja nekih tema resio i da se prikljucim druzini.
 
Evo i mojeg prvog pisma negdje sam procitao da se moram predstavit ovdje u caffeu a poljo info sam nasao na googlu
 
Ove sve informacije, su nam bitne, šta se tražilo i preko kog pretraživača se došlo, eventualno i ako je neko došao preko nekog linka na nekom drugom sajtu bilo bi zgodno da kaže.
 
Preko googla sam nesto trazio vezano za mehanizaciju i posle 2 godine posmatranja resim da se registrujem.Dosta ljudi cita ovaj forum ali izgleda nezele da se registruju.
 
2009 sam prvi put cuo za Poljoinfo. Trazio sam neke inovacije i prepravke preko google za zmajev berac 222. i nekako sve se tu zavrsilo ja sam nasao sta mi je trebalo i nisam se viise vracao na forum..
2013 negde u ovo vreme cuo sam od jednog prijatelja da je clan na ovom forumu i da ima raznih tema koje obuhvataju sve u poljoprivredi pa i sire.. I negde u martu mesecu sam napravio svoj nalog i od onda sam stalni clan.. Moram da se zahvalim svim ljudima koji su mi pomoglu u resavanju nekih problema ako ne direkto onda indirekto svojim komentarima ili slikama koje su mi mnogo pomogle, isto tako se nadan da sam i ja nekim mojim komentarom doprineo da neko lakse resi svoj problem.. Za sad sve pohvale za forum :ppozdrav:
 
Preko googla sam nesto trazio vezano za mehanizaciju i posle 2 godine posmatranja resim da se registrujem.
Na isti nacin sam dosao do Poljoinfo foruma,trazeci neke informacije o MTZ-u 2010. godine,kada sam ga kupio.Te godine sam dobio ADSL,pa dok sam malo usao u stos sa internetom,tek sledece godine posle malo problema oko registracije,uspeo sam da se uclanim na forum.U medjuvremenu,bilo mi je jednostavnije da postanem clan nekog drugog foruma,ali prilikom uclanjenja na ovaj,ne posecujem ni taj ni bilo koji drugi,jer nemam potrebe.Sa ostalim clanovima,nekako imam utisak kao da se poznajem (a ustvari poznajem samo moderatora Topalovica) i skoro uvek dobijem odgovore na postavljena pitanja.Kolege nesebicno pomazu,a nadam se da i ja bar nekad isto to uspem.
Sve pohvale,forum je odlican!!!::svaka cast::
 
Nazad
Vrh