Kako ste čuli za poljoinfo forum

Takođe, ja sam slučajno zabasao na sajt PoljoInfo.com

Posle me nisu mogli oterati ni zapaljenim masnim krpama jer nisam jazavac :cool:
 
Ja sam slucajno naleteo na ovaj forum jer sam trazio neke slike o IMT traktorima i razmisljam o kupovini jos jednog IMT traktora, i u pocetku bilo mi je malo neugodno da se prijavim posle sam primetio da postovi rastu da je sve vise zainteresovanih ljudi za poljoprivredu pa sam odlucio da se i ja prijavim
 
Caooo! Za ovaj forum ( hvala Bogu i cika Google-u sto postoji ovakav forum :ppozdrav:) sam naleteo kada sam trazio opste informacije za tovne pilice. Prvi ste na listi :ppozdrav: .
 
na sajtu svet biljaka sam stalni clan pa sam u jednoj od tema nasao link ka ovom sajtu neko vreme sam ga osmatrao i smislio da je vreme da ga posetim i postanem clan
 
Ja trazio neke informacije u vezi Ursusa, i naleteo na neke slike, kao ono cela tema o njemu, na Srpskom forumu. I tako evo i mene.........
 
Googlovao nešto u vezi poljoprivrede ne sećam se, kad ono poljoprivredainfo sajt, a zati poljo-info forum.
Pregledao neke teme,potom nakon nekoliko dana se i registrovao kao član i eto me ovde.
Ko je ovo smoslio svaka mu čast ::svaka cast::
 
Тражила литературу о болестима оваца,и још неке ствари. После базања по разним квази-стручним страницама,искристалисало се једно златно правило: "Свуда пођи (али ако хоћеш да научиш),на пољоинфо дођи". За оно што је мене тада занимало,нашла сам најстручнију "литературу" у постовима чика Брундала ::svaka cast::

Поздрав свима :ppozdrav:
 
Za forum sam cuo od mog komsije a vaseg clana Dukanca, samo prica o forumu, dodija bogu i narodu... :haha: I naterao me je da se registujem, i evo mene..... Pozdrav svima....
 
Na TV je bila neka poloprivredna emisija o nekom uspješnom uzgajivaću ovaca, pa tragajuči za njim naljeteh na ovaj od boga samog dat forum, koji mi je pomogao u mnogo čemu, kako kod izgradnje i opremanja štala tako kod odabira grla prema potrebama, a ne bih da zanemarim i poznanstva i prijateljstva sa ljudima koja sklopih uz pomoć ovog foruma. Hvala osnivaču!
 
ja sam cuo od interneta.caprkao sam po netu trazeci nesto o izgradnji vinskog podruma i nabasah na ovaj forum i ostadoh,svidja mi se mada jos nisam ni trecinu prelistao jer mi je borovnica u punom rodu pa je berba u toku mada ce ovih dana kisa. pa cu malo vise bistriti.
 
Ja sam mislim da sam trazio nesto o kombajnima,pa sam naisao na ovaj forum.Jako sam zadovoljan forumom i srecan sam sto sam naisao na njega jer je jako koristan.Svaka cast svima koji su ga izmislili ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast:: :ppozdrav: :ppozdrav: :D :D :bravo: :bravo: :cao: ::namigivanje::
 
Nazad
Vrh