Kako da pokažemo šta stvarno mislimo o našem položaju u državi

Jel to sigurno da se ide traktorima, gde ce nas pustiti sve izpred skupstine s toliko masinerijama. Ako se ide dsa znam da izglancam traktor :haha:
 
nema fenixa , noglašava se ovde , a mogo bi on da pokaže svog novog kejsa malo da ga provoza po strahinjića bana da vide bg devojke kakav je to traktor i šta sve ima :haha: . izvinjavam se na :off_topic:
 
...Ma da ne krenu beogradjanke sa demostrantima nazad u selo, jer samo tamo mogu opstati!!!!!!
Pa ce biti pesme!!!!!!
VOLELA ME DEVOJKA IZ BG-a !!!!!!!
Napred nasi dinkic i banda se plasi!!!!!!!!!!!!!
 
Proizvođači pšenice najavljuju: Sutra protest ispred Vlade
11. avgust 2009. | 14:38 | Izvor: RTV

NOVI SAD - Proizvođači pšenice iz Vojvodine, malinari užičkog kraja i zemljoradnici iz Šapca, okupiće se sutra u podne ispred Vlade Srbije da bi iskazali nezadovoljstvo zbog niskih otkupnih cena svojih proizvoda, ali i neprihvatljivog odnosa države prema poljoprivredi.

Potpredsednik Udruženja zemljoradnika u Banatskom Novom Selu Zoran Novaković izjavio je za Radio Novi Sad da će protest biti miran i nepolitičan, i da će trajati do ispunjenja zahteva - utvrđivanje prihvatljivih cena.

Novaković je napomenuo da je dolazak poljoprivrednika organizovan i najavljen policiji.
 
ja sam gledao na televiziji taj protest i bilo je dosta nezadovoljnih paora i dosta mehanizacije pred skupstinom i svi politicari su se pravili ludi i niko nije ni izasao da se javi seljacima,a bilo je i dosta krivicnih prijava i svasta...ali sta smo time postigli? :zli: :zli: :zli: :udri: :udri: :nono: ::lose:: ::lose::
sta vi mislite o tome :bravo: :bravo: :bravo:
 
Ti si gledao na televiziji, a ja i stotine drugih ljudi smo bili prisutni na protestu zato NE pisi glupe komentare. Sta smo trebali da radimo - da se natrcimo i da im kazemo jebte nas koliko vam je volja?
 
Ljudi,dok god se ne udruzimo i dignemo da protestujemo nece nam biti bolje.
 
Ma bre nema tu neke velike pomoći.Od koga je očekivati? I Hrvati se ljudski digli ,i napunili Zagreb traktorima,i šta dobiše?Dok god mi budemo morali robu odmah prodavati i nemamo mogućnosti da je čuvamo i na taj način utičemo na stanje u državi,nema svrhe štrajkovati glađu.Doće vreme seljaka ,samo ga treba dočekati ovako.
 
Johny'89 kao prvo bilo je ispred vlade a ne ispred skupstine!!!
Mogu samo reci ratari KATASTROFA a malinarima SVAKA CAST
Ratari
9se9sg.jpg

Malinari
mmpopx.jpg

Post je spojen: [time]1250104594[/time]
_________________________________________________
Didi hrvati su dobili subvenmcije pre prolecne setve a ja sam prodao kukuruz po 7.5 din a posle dosao 13 din. A kod nas ima ljudi koji jos nisu dobili, pa zarto nije dosta... Zato smo se i skupili mi ratari u takvom velikom broju, sramota i to velika malinari su mogli da putuju pola dana i dosli su a mi koji smo 30-50 km...nemam vise reci
 
Boki-Vl je napisao(la):
Johny'89 kao prvo bilo je ispred vlade a ne ispred skupstine!!!
Mogu samo reci ratari KATASTROFA a malinarima SVAKA CAST
Ratari
9se9sg.jpg

Malinari
mmpopx.jpg

Post je spojen: [time]1250104594[/time]
_________________________________________________
Didi hrvati su dobili subvenmcije pre prolecne setve a ja sam prodao kukuruz po 7.5 din a posle dosao 13 din. A kod nas ima ljudi koji jos nisu dobili, pa zarto nije dosta... Zato smo se i skupili mi ratari u takvom velikom broju, sramota i to velika malinari su mogli da putuju pola dana i dosli su a mi koji smo 30-50 km...nemam vise reci
:ppozdrav: ::svaka cast:: Dokle god je takvih kao sto je ptica, bice nam ovako!
 
Pa ne radi se uopšte o subvencijama ili kad su bile.Pa većina kod nas ni nema prava na subvencije, pa šta sa njima?Šta bi ta većina trebala da kaže?
Radi se o tome da je monopol u celoj poljoprivredi toliko očigledan,a da se za njegovo zaustavljanje ne preduzima ništa.Da je nekog reda cene bi i trebalo da uređuje tržište ,a ne ministarstvo poljoprivrede.Kad to kažem mislim pre svega na one zabrane izvoza koje su nas i dovele do skoro prosjačkog štapa.
A jesu li Hrvati dobili cenu pšenice koju su tražili? Dobili su isto ono što ćemo i mi dobiti ::vadjenje_repe::
 
Ja mislim da vecina nas dobija subvencije, to ko je zaposlen nek radi po svojoj struci... I hrvati su dobili 10 din. ali koliko im je subvencija za zito? :nono:
 
Nazad
Vrh