Kada niste u traktoru, vozite

Jeste, ali ti modeli mercedesa w 203 su naglo poceli trunut 2001,02 godina, nenormalno kako trune, auto je katastrofa, zasto ne znam, ne kazem nije to mlad auto ali bas je lose odradjen ...
 
Проблеми лимаријски су им лајсне на вратима и држач поткрила на предњим крилима....е ту што труле џаба им цинка. Поготово новија годишта. Лоше поцинковано ти делови где се лим савија. Мислим условно "новија"
 
Bitno je da ne mogu koševi,pragovi i šasija da korodiraju ostalo je zamenjivo a mi vozimo primerke skoro punoletne a očekujemo da budu novi.
 
Pa to je auto, a ne džip za offroud. Prvenstvena namena tog pogona je za stabilnost, i nešto bolju prohodnost po snegu. To što piše da ima 4x4, ne znači da je sposoban za offroud, ni auto, niti SUV-ovi

Pa neznam nasao sam jednu pise cantryturer kao u opisu stoji da ima jaku kuku za prikolicu.

- - - - - - - - - -

E da i jel neko zna sta je sad za vozila starija od 15 god. Od nove godine neki novi zakoni...
 
Jedno pitanje onako iz daleka Audi A4 tu nege 2010-to god i BMW 3 isto 2010-to godiste, cak je i jaci sa cenom A4, al je u BMWu pozicija sedenja nenadjebiva i generalno ima lepu liniju.
 
Pa neznam nasao sam jednu pise cantryturer kao u opisu stoji da ima jaku kuku za prikolicu.

- - - - - - - - - -

E da i jel neko zna sta je sad za vozila starija od 15 god. Od nove godine neki novi zakoni...

Ta verzija je neznatno povisena i ima neke plasticne dodatke koji su kao neka zastita na losijim putevima. Ipak je ona za puteve samo recimo za one koji nisu asfaltirani vec sljunak, zemlja i slicno. Za van puteva vec nije.

Sto se tice ovih vozila starijih od 15 godina kako sam ja shvatio na tehnickom da se gleda kad je prva registracija. Znaci sad uvezete auto star 15 godina, a njemu u saobracajnoj pise 2017.
 
Ta priča, o tehničkom 2 puta godišnje, je već bila aktuelna, ali u Decembru 2009.
Mislim da i ovog puta od toga nema ništa...
Samo pipkaju, pipnuli ih govnjivom motkom....
icon_axe.gif
 
Ma harac... eo kodnas su u jeku uplate za licitaciju, po covek skoro 10.000 din takse dok sve prikupis.
 
Jedno pitanje onako iz daleka Audi A4 tu nege 2010-to god i BMW 3 isto 2010-to godiste, cak je i jaci sa cenom A4, al je u BMWu pozicija sedenja nenadjebiva i generalno ima lepu liniju.
Marka su i jedan i drugi...vozio sam sve i svasta,od juga-alfe-mercedesa-volksvagena-pezoa-citroena itd.... Ne bitno koji modeli su u pitanju,ali BMW je BMW i broj 1.,nije vazno koje je serije ali je ne prevazidjen,od lezanja u krivini,stabilnosti pri ostrim pokretima brze voznje,osetljivosti na volanu,sistemima stabilnosti na putu,potrosnji,zvuku,odrzavanju itd... Nije bas udoban kao audi ali sve ostalo je u plusu... Ja sam menjao sve i svasta,od toga i 4 BMW,i sad opet vozim BMW e46 180ks,i definitivno sam resio,od sada menjacu modele ali marku nikada vise,BMW je ipak masina...

Sent from mTalk
 
Ne volim kod njih što su počeli da ih prave od aluminijuma(glave i blokovi).
 
Marka su i jedan i drugi...vozio sam sve i svasta,od juga-alfe-mercedesa-volksvagena-pezoa-citroena itd.... Ne bitno koji modeli su u pitanju,ali BMW je BMW i broj 1.,nije vazno koje je serije ali je ne prevazidjen,od lezanja u krivini,stabilnosti pri ostrim pokretima brze voznje,osetljivosti na volanu,sistemima stabilnosti na putu,potrosnji,zvuku,odrzavanju itd... Nije bas udoban kao audi ali sve ostalo je u plusu... Ja sam menjao sve i svasta,od toga i 4 BMW,i sad opet vozim BMW e46 180ks,i definitivno sam resio,od sada menjacu modele ali marku nikada vise,BMW je ipak masina...

Sent from mTalk
Opasan je i onaj Audi od 2008god, jaaako lep auto, a tu se javlja i Insignia za manje para a mladja moze da se uzme isto opasan auto, a kakav ce biti dok skupim pare ... :osmeh:
 
Marka su i jedan i drugi...vozio sam sve i svasta,od juga-alfe-mercedesa-volksvagena-pezoa-citroena itd.... Ne bitno koji modeli su u pitanju,ali BMW je BMW i broj 1.,nije vazno koje je serije ali je ne prevazidjen,od lezanja u krivini,stabilnosti pri ostrim pokretima brze voznje,osetljivosti na volanu,sistemima stabilnosti na putu,potrosnji,zvuku,odrzavanju itd... Nije bas udoban kao audi ali sve ostalo je u plusu... Ja sam menjao sve i svasta,od toga i 4 BMW,i sad opet vozim BMW e46 180ks,i definitivno sam resio,od sada menjacu modele ali marku nikada vise,BMW je ipak masina...

Sent from mTalk

Bes avto u kojem sedim ukrsten ,a dole kod nogu i pedala nema prostora za dve patike,kad hoces po gasu moras obavezno zakaciti kocnicu koliko je sve nabijeno,a inace zadnja vuca kod mene nepije vodu ni na jednom autu
 
Nazad
Vrh