Kada niste u traktoru, vozite

Druže hoćeš li mu nabacivati pragove,rollbar,svetla gore na kabinu za napred i nazad,itd. kasnije???Po meni sa tim dodacima bi izgledao još moćnije...:ppozdrav:
 
Pragovi su naruceni iz U.K. kao i obloga tovarnog prostora i poklopac koji se preklapa na tri dela. Ako bih stavio rolbarove u tovarnom prostoru onda ne bih mogao da koristim taj poklopac, postoje drugi koji mogu sa rorbarovima ali su mi bili skupi, pa ce za sad samo ovako. U planu mi je prvo prikolica za njega, pa kasnije... Stavio bih mu i napred onaj bullbar sa svetlima, ima lepih u crnoj boji...
 
Ti svi rolbar dodaci moraju imati atest,u suprotnom tehnicki pregled nece moci da se predje.Meni su na masinskom fakultetu u NS trazili da poskidam sve sa Nive radi atestiranja gasa.Kaze covek koii radi atest ovako:Ako slucajno udaris nekoga ili neko naleti na tebe(ni krivog ni duznog) i njemu se prouzrokuje steta od tvojih odbojnika(rolbar-ova), osiguravajuca kuca ce u postupku traziti da vidi da li su ti dodaci atestirani.Ako se utvrdi da nisu-naderao si.
 
Ja sam kupio W204 C200cdi 2009 190 000km, prezadovoljan sam autom .. :ppozdrav:
a0z9r7.jpg

142akbs.jpg

2r7pw5j.jpg

2m2wgt2.jpg
 
Сваки иоле озбиљан паор, мора да гања двојку

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Nemoj ni njega. Bolje uzmi dvojku, to je najbolje auto.
Kaze mi danas kolega kako je dvojka neunistiva, a svoju uvalio nekom nesrecniku pre 5-6 dana. Ja ga lepo pitam cudo je prodao njegovu. On mi tu poce kako joj od trapova nista nije ostalo, motor gotov, odozdo truo, nije smeo da ceka zimu kaze sa njom. A ja mu onda kazem: " vidis da nije neunistiva ". Kad ce on: " pa ja sam steko takvo misljenje ". E svasta ima ljudi moji da je to cudo.
 
И на отпаду се двојка најбоље показала

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Ruzan vaki naki, ja kada sam kupovao sve sam probao, jedini auto toga godista koji je po meni bolji od mercedesa c klase je audi A4 2.0 tdi 2009, redizajn model 2012 ali je bio i nesta skuplji pa sam gledao i w205 i nisam mogao se tu nac, ovo je bilo best buy .. prosjecna potrosnja 6,5-7lit do sada sam preso 22 000km kupio sam ga u 7 mjesecu, sa autom sam prezadovoljan, sto se tice stare linije w 203 sve oke al brate sve su strule, onih sto ima zdravih 2005-2006 te drze cijenu za malo vise para uzeo ovu 2009:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh