Kada niste u traktoru, vozite

Da, i Goodrich je u sastavu Michelin grupacije, gume se proizvode u Poljskoj.

Sent from my G630-U20 using Tapatalk
 
Зимске су ми гудјир а летње фалкен.....добре обе марке немам примедби.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
I TIGAR je u sastavu MICHELIN-a, ali to ne znaci da moze da se poredi sa njim.
Gledao sam pre nekih 6-7 godina novi LAND CRUISER sa fabrickim gumama nije mogo da opepeli po snegu i nove fabricke gume su skinute i stavljene valjda CONTINENTAL i onda je iso.
 
Moje iskustvo sa Continental gumam je da to uopste nije vrhunska guma. Michelin, Pireli, Bridgestone. Na stojadinu su bile Tigar, lepa vremena kada je nova guma kostala 2000-2500din.
 
Nije tvrda ali je po suvom bucna tako da je osecaj kao da se vozis u kamionu. Samo pevaju. Nisam primetio da mi plese auto na klizavom, ali po onoj tabeli je medju zadnjim rangovima sto se tice voznje na kisi.
Na svakoj gumi pise na nalepnici klasa za voznju po kisi, buka u db kao i klasa potrosnjegoriva. Npr klasa za voznju po kisi kod Michelina Alpin 5 je klasa B, Sava Eskimo S3 je C dok je Kama E klasa.

U odnosu na GY ultragrip je kamen :osmeh: To su budzet gume i svaka guma iz viseg segmenta ih sije na svakom polju.

Ko ne veruje moze da dodje da mu poredjamo sve pa da uporedi :osmeh: 90% njih nije verovalo da na dodir ima razlika u kvalitetu.
 
Jel ima neko iskustva sa ladom samarom 1.3? 5 vrata limariski extra,2 para felni,ispravna 100% i nema ni 100.000e... Jel vredi 350-400e? Treba mi za vozati se po selu i ataru malo...
 
Jel ima neko iskustva sa ladom samarom 1.3? 5 vrata limariski extra,2 para felni,ispravna 100% i nema ni 100.000e... Jel vredi 350-400e? Treba mi za vozati se po selu i ataru malo...
Za atar odlicna,ali rezervni delovi krs,kratko traju,bilo koji opel je bolji izbor,asta f,ili neki golf 2-ka,lada je krs sto se tice kvarovs i delova....

Послато са Coolpad R108 уз помоћ Тапатока
 
Jel ima neko iskustva sa ladom samarom 1.3? 5 vrata limariski extra,2 para felni,ispravna 100% i nema ni 100.000e... Jel vredi 350-400e? Treba mi za vozati se po selu i ataru malo...
Imao je moj tast. Auto je neunistiv. Vozio je svasta u njemu(bavi se gradjevinom) Prilicno je i udobna,a kakvo grejanje ima da ne pricamo :osmeh: Iskreno meni je to skupo,ja bih najvise 300 e dao,ali da je u savrsenom stanju.
 
Imao sam pre 2god Ladu 111 ali sam je prodao.. Ja imam golfa dvojku dizela ali me ubija zima,tesko pali,trap se raspao ne mogu se sarafiti odvrnuti,svakih mesec dana kinetik ode,pa pastete,amortizeri a sve delovi mala privreda,ne vredi ni za q... Jedino ga vadi extra limarija,i 92god proizvodnje...
 
јбртка,има ако се реши проблем као ја.Купио у цх голф2 са 35000км за делове.прво сам браве пребацио па све остало.те пребачене су држале 5 год док нисмо продали голфа 2,а пре њих по 10 годишње мењано.
 
Ok,al nema ni tamo preko,vec 25 godina se ne prave,a svaki dan se seku.znam,drugar mi drzi delove za vw,
Mislio sam u trgovini.
 
Jel ima neko iskustva sa ladom samarom 1.3? 5 vrata limariski extra,2 para felni,ispravna 100% i nema ni 100.000e... Jel vredi 350-400e? Treba mi za vozati se po selu i ataru malo...
Мало да је јефтинија, наравно обавезно да је и регистрована, ништа преко 300е. И гањај је као злотвора, неће ништа да јој фали.....ко наброја оне опеле и фолцике тај није гањао самару и незна каква звер лежи у њој или је опет до шофера.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Od sinoc :)
9ff7eb4e7cf19973359e36dce47aafca.jpg


Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока
 
Imao sam pre 2god Ladu 111 ali sam je prodao.. Ja imam golfa dvojku dizela ali me ubija zima,tesko pali,trap se raspao ne mogu se sarafiti odvrnuti,svakih mesec dana kinetik ode,pa pastete,amortizeri a sve delovi mala privreda,ne vredi ni za q... Jedino ga vadi extra limarija,i 92god proizvodnje...
Uzmi neku astru f,1.6 8 v ,samaru sam imao,to je krs od auta.

Послато са Coolpad R108 уз помоћ Тапатока
 
Ја сам имао Самару и то је био ауто који ме никад није оставио на путу, а кидао сам је за све паре. Све зависи на какав си примерак натрчао. Генерално не може се рећи да су крш, већ добри аути. По мени захвалнији од голфа 2.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Значи сад може и снег да бућне

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Nazad
Vrh