John Deere

Tuži ih ako je greška do njih.
Firma koja je radila vise ne postoji (ResTrade), traktor od tada nije radio nikakve poslove, samo nesto sitno oko kuce. Sad kad krenuo jesenju pripremu crkao na prvi hektar. Tacno se vidi po ventilima da su udarali u klipove.

Tako bi sada bilo lepo kad bih usepo da nadjem negde polovnu glavu a ostalo svakako moram da kupim novo. Inace nova glava motora u KITE kosta samo 204.000 😩
 
Gerade bei #Kleinanzeigen gefunden. Wie findest du das?
Hvala na linkovima😁
Nazalost na ovom nemackom sajtu ne mogu nikako da se registrujem, potreban je broj iz EU, ne moze Srbija
 
Gerade bei #Kleinanzeigen gefunden. Wie findest du das?
Gerade bei #Kleinanzeigen gefunden. Wie findest du das?
Gerade bei #Kleinanzeigen gefunden. Wie findest du das?
 
Prosao nekoliko puta pored njega i nikad viska vremena da zastanem i malo obidjem oko traktora...
 
Ima li neko iskustva sa ovakvim Jd-om. Drugaru jurimo neki traktor pa je ovaj mozda usao u uzi izbor.
Ne znam sta tacno trazi drugar ali mislim da za te pare moze da nadje nesto sa kabinom. S obzirom da se u danasnje vreme jako puno vremena provodi u traktoru meni bi to bio minimum. Ti mu predlozi pa on nek odluci kako hoce ali ja bi mu drugarski preporucio da gleda nesto sa kabinom.. 🍻
 
Sa kabinom i prednjim utovarivacem u ovoj klasi za ove pare, ne znam bas...
Cak mi u podsvesti da je bila manja cena, stoji vec neko vreme.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Cena mu je 12000 preko telefona(verovanto ide manje na licu mesta),a sutra idemo u obilazak pa ce da svratimo da pogledamo.Ima kabina da se kupi za 800e. Ako uzmemo u obzir da utovarivac vredi bar 2000e onda traktor ispada 10 000 a za te pare se skoro nista u oglasima ne moze naci.
 
Nazad
Vrh