John Deere

Racunaj da su nove gume za taj model jos oko 6000 evra. Tu su zadnje 620, ili 650, a prednje su najmanje 480, a verovaynije 520. Da uzmes neku pristojnu gumu trebace ti od prilike tu negde. Na to jos moras da dodas jos filtere, ulja, spanere i kais (remen), rashladna tecnost, provera klime itd. Bude tu jos sitnica koje treba uraditi kad traktor dodje do 5-6 hiljada rs. Bitno je da motor i menjac nemaju neki feler. Motor ces tesko proveriti, ali menjac mozes vrlo lako.

- - - - - - - - - -

Moram da se ispravim, ipak nisu gume toliko para, bas sad gledam cene i prijatno sam se iznenadio.
 
Zavisi koje su mu gume nazad, ali u suštini dosta je spor po katalogu
1805-john-deere-710-speeds1.jpg
 
Hvala kolege juce sam pazario traktor i dao mu kaparu kad me jutros zove da mi vrati kaparu kao majstor prodao traktor on nije znao
 
Bez potpisanog papira za kaparu od strane prodavca nemožeš mu ništa.Ako imaš papir potpisan od njegove strane možeš ladno da ga tužiš jel postoji zakon o kapari.:ppozdrav:
 
Na 4200rh gume nesmeju biti višeod 50% potrošene ako je radio samo na asfaltu,u njivi i manje.Jedino ako je radio sa utovarivačem ali u nekim surovim uslovima.

Sve ovisi tko ih na koliko bara pumpa.

Čuo sam za slučaj da su navodno pumpali prednje radijalne gume na traktoru preko 4bar jer su "ležale a ne smiju" i na kraju su zaključili da je švabo stavio na traktor gume s greškom da jeftinije prođe...
 
Nazad
Vrh