John Deere

Treutno nema oglasa, ali ako nekog interesuje ja cu ga slikati detaljno i snimiti ako neko hoce.
Traktor je stvarno zgodan i praktican za gotovo sve poslove, sto bi se reklo "devojka za sve".
 
n66flg.jpg
[/IMG]
jj4l5y.jpg
[/IMG]
2eamqys.jpg
[/IMG]
2zr26j4.jpg
[/IMG]
a9r18n.jpg
[/IMG]
 
paorpaor sve se nema, Adidas se nosi :osmeh: . Slicno sjedalo je kod mene na 2450, nije lose, dok na 1850 ima sjedalo cijeli dan da sjedis a da se ne uoris..
 
Lepo sredjen traktoric ali to sediste jbm li ga ja sam imao takvo u imt Brenu nije bas bilo neudobno ali sto je bilo hladno majko sveta obavezno sam morao imati neki podmetac inace ode kapisla!
I poluge menjaca mi se svidjaju jesu izmedju nogu ali nema zapinjanja za njih pri ulasku ili izlasku!Stvarno su svetlosnu godinu ispred nas!
 
Sto se tice cene i ostalih detalja oko tgovine u to se ne mesam. Koga interesuje traktor taj moze da pita vlasnika sve detalje.
Sediste je solidno, e sad ako neko bas hoce Gramer onda mora da zna da osnovni model kosta oko 800 evra pa ko voli nek izvoli.
Da, da, ima se moze se nosimo samo brendirano adamidas :osmeh:

- - - - - - - - - -

34sf2i0.jpg
[/IMG]
28s6dly.jpg
[/IMG][video]
2enrepw.jpg
[/video]
2vkgw9d.jpg
[/IMG]
 
Ima sic iz IMT sa Rumskog vasara :haha:.
Jos malko ako se doda na tu cenu moze se kupiti nov kinez ili indijac :ppozdrav:
 
Meni je sve ovo jako lepo ali mi nisu jasne poteznice kao da su pravljene od cevi skele okrugle sa jedne strane spljoštene kako li su te kugle tamo nemam pojma,ovakve poteznice nikad nisam video,u redu ako su na Jd-u tako u to vreme pravili...
 
Nazad
Vrh