International

2vmg5c9.jpg
wso1hs.jpg
Evo ovog sam stavio i u diskusiji CASE . Ima 6090r.h. nema klimu, ima 90 konja i zadnji put kada sam pitao za cenu rece mi 15000f , a predhodni put mi je trazio 17000f. Meni se vise dopada nego masej, samo gde da nadjem delove za njega u Srbiji. :ppozdrav:
 
VAIT ima sve delove za njih.on je zastupnik i za case traktore.nema tu šta da se pokida-to su rage od traktora.ima moj komšija takvog,dušu mu vadi al nikad ništa-izdržljivo u pm,a prost traktor
 
Pozdrav!

Ljudi,molim za savjet!
Internacional traktor trideset i nesto konjskih snaga,mali traktor za vlastite potrebe! :cao:
 
To je malo stariji International traktor zato je i ta cena jedino nije navedeno koliko ima radnih časova.Inače ovo je Evropska varijanta International traktora.
saxsau.jpg
:cao:
 
panonstib je napisao(la):
To je malo stariji International traktor zato je i ta cena jedino nije navedeno koliko ima radnih časova.Inače ovo je Evropska varijanta International traktora.
saxsau.jpg
:cao:

A kakvi su IHC što se odrzavanja tiče? Čitao sam na njemačkim forumima da su praktično neuništivi traktori, imaju ZF mjenjač i veoma jake i izdrzljive motore (ovi sa 6 klipova su posebno zanimljivi) ali kako se snaći za dijelove?
 
Mogu da se obezbede delovi stim sto cena nije ista kao cena delova za IMT, IMR .... pa ljudi onda kazu da je skupa. Cak i za ovaj IHC 1466 koji je Americki ima rezervnih delova i on je bio uzdanica na jednom poznatom poljoprivrednom dobru 70 tih godina proslog veka.
34qpxj4.jpg
:cao:
 
23h9jed.jpg
x3fns.jpg
neuer7.jpg
Evo vam slike jednog internacionala koji je uradjen za puling. Ima 700konja. inace ga poseduje gazda jedne garaze kod Zeneve. :ppozdrav:
 
22cade.jpg
5oe8v4.jpg
2e1vuyb.jpg

Evo internacionala bez utovarivaca , skinuli mu utovarivac. U kompletu su kostali 15000f. A sad :sta:
 
Zombi ja sam iz R.S. nekad Bosanske Dubice u ratu krstene u Kozarsku .Lik koji uvozi Internacionale iz Svedske je ima povoljne cijene. Prosle godine sam kod njega kupio IH 1246 nisam nista remontovao niti ima potrebe osim farbanja i placen je 5000ev. Znam da su djelovi skupi ali su dugotrajni ,mogu se naruciti u DTM u Banjaluci,Odzaku i u Hrvatskoj ali su kod njih duplo skuplji.
Nisam testirao potrosnju nafte ali se primjeti da je mali potrosac za sada sam primjetio manu ,alnaser je jako slab (spor) 1,8 ph.
 
Ranko Cuvrk je napisao(la):
Zombi ja sam iz R.S. nekad Bosanske Dubice u ratu krstene u Kozarsku .Lik koji uvozi Internacionale iz Svedske je ima povoljne cijene. Prosle godine sam kod njega kupio IH 1246 nisam nista remontovao niti ima potrebe osim farbanja i placen je 5000ev. Znam da su djelovi skupi ali su dugotrajni ,mogu se naruciti u DTM u Banjaluci,Odzaku i u Hrvatskoj ali su kod njih duplo skuplji.
Nisam testirao potrosnju nafte ali se primjeti da je mali potrosac za sada sam primjetio manu ,alnaser je jako slab (spor) 1,8 ph.

Ja planiram kupovinu traktora, pa mi je i International jako zanimljiv, posebno ovi sa snagom od 60-80KS i prednjim pogonom. Čitao sam o njima na netu dosta i svi ih zaista hvale jer su veoma kvalitetno izradjeni i izdrzljivi. Meni je posebno zanimljiv 946, on je malo jači doduše, te 844. Jbmga, brinu me ti dijelovi, ajd što su skupi, već koliko još treba čekati da se nešto nabavi. Jesi li imao problema sa nekim kvarovima, kako se snadješ za ove obične stvari (filteri i slično)?
 
Filteri se nadju bez problema , kvarova nisam imao tako da od dijelova nista nisam kupovao ali kolega ima 844 i radio je generalku motora dijelove je kupovao u Hrvatskoj negdje kod Krizevaca.
Sto se tice mjenjaca i diferncijala nisam cuo da je iko imao kvarova i remonta.
Ako hoces mogu pogledati u Dubici sta ima od internacionala pa ti javim.
 
Ima jedan iz Bjeljine sto trguje traktorima. Neznam dali ga znate? On salje odavde traktore. :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh