Inovacije na IMT traktorima

evo dobrih makaza za sediste ima ih po rumi kolko hoces neznam od cega su al su ekstra imaju amortizer i odlicno amortizuju,cak ima i stelovanje visine. mislim na ovo u zlatnoj boji postolje a sediste sam stavio svoje od gore.
bild0019i.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
Evo ga sedište od fapa ali suvozačevo i nema one makaze, pa sam u potrazi za njima, ako naleti šta na otpadu montiram to na landina jer mi je na fergi dobro.
 
bikacan pa struja ga pokrece i pravi da duva vazduh,nem pojma nisam otvaro.

komso dal ti valja imam ja ovo od zetora postolje sa oprugama al neznam dal bi ti pasalo za montazu.
bild0009fp.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
A kardan pogon preko menjaca, kako je clan mikser rekao, znaci podignes samo jedan tocak u vazduh
bez skidanja i ubacis npr. u trecu sporu i ukljucis kardan prema napred da ide pogon preko menjaca i eto sporog okretanja
 
Da tako je borko ferdzo jel nema nema opciju da stoji i vrti preko menjaca, sem na jednoj nozi:haha: ko sto kazes? drugi mogu,al smo da ima sta da se vrti pa kako god. naravno ne na 200o/m:sta: naopako im pada napamet.
 
a koji to mogu da stoje a da se kardan vrti preko menjaca (tockova)
 
Zetori to mogu. Ubacis mu reduktor u neutralni, ručku mjenjača u neku od brzina, uključiš ručicom za kardan da radi prek mjenjača i eto, imaš 5 brzina kardana i rikverc prida.
 
Nazad
Vrh