IMT

IMT i IMR lagano idu u propast,a pogledajte samo traktore "tomo vinkovic" radila pod tim imenom fabrika do pre nekih 20god sad radi nova fabrika Prima i Hittner sa prvobitnom bjelovarskom licencom,prave traktore,prikolice i vrlo zavidan broj prikljucaka....
 
533 manje trosi od 539. Imamo oba. 533 je 70 godiste, a 539 89 godiste. Da preciziram, manje trosi u transportu istuh prikolica, u prskanju, bacanju vestaka. Dok u oranju ne mogu da poredim, jer je 533 orao samo 1kj.
 
IMT i IMR lagano idu u propast,a pogledajte samo traktore "tomo vinkovic" radila pod tim imenom fabrika do pre nekih 20god sad radi nova fabrika Prima i Hittner sa prvobitnom bjelovarskom licencom,prave traktore,prikolice i vrlo zavidan broj prikljucaka....


i imaju dobru cjenu......i jako se dobro prodaju......svaka im čast što još uopće i rade.....
 
Preduzeća u restruktuiranju zakonski traju do 30. juna 2014. Nakon toga idu na tender, ako se ne prodaju traži se neki drugi način za njihov opstank ili se glase. Ali dugovi tih preduzeća su neplaćeni i rastu, jer preduzećima u restruktuiranju ne mogu se ukinuti struja, voda, repromaterijal itd. A koliko znam d su i IMT i IMR u restruktuiranju, ma koliko da rade dobro opet ih čeka neka mračna zamisao naših tajkuna i političara.
 
Prvi je poceo 1980 god, moj 539 je izasao sa linije medju prvih 200 komada.
I dan danas ga posedujemo.
 
Sta da kazem za mogu 533 78-mo god 10 000rc bez generalne,dimi,trosi ulje,greje se ali ide i radi,a sto se tice zamene menjao bih ga za neki noviji ako neko hoce. Imam i 539 2000-to godiste u dvoristu 2000rc i pojeo bi ovog 533 sto se tice primanja gasa,vuce,ostrine,brzine i ostalog ali se i matori naradio.
 
Nazad
Vrh