IMT

Posto kod imt sve radi mala privreda pa ne valja, ko pravi delove za zapadne traktore koi imaju po 30 godina gde je i fabrika zaboravila kako izgleda ta serija,moguce ista takva mala privreda ko i kod nas samo debelo naplati kao orginal.
 
ursus 355 sigurno ne trosi manje od imt 539,provereno u tanjiranju,ja sa mojim fergom i drugar sa urusom...ista parcela od 2 hektra,539 potrosio manje osetno,ne znam u litrazi posto nismo imali kanister sa merama...
 
Posto kod imt sve radi mala privreda pa ne valja, ko pravi delove za zapadne traktore koi imaju po 30 godina gde je i fabrika zaboravila kako izgleda ta serija,moguce ista takva mala privreda ko i kod nas samo debelo naplati kao orginal.

A sta ako kao ja imam familiju u italiji blizu fabrike Landini i oni tamo odu i naruce jel to isto mala privreda il je original?
 
Posto kod imt sve radi mala privreda pa ne valja, ko pravi delove za zapadne traktore koi imaju po 30 godina gde je i fabrika zaboravila kako izgleda ta serija,moguce ista takva mala privreda ko i kod nas samo debelo naplati kao orginal.

Oni su mislili na to jos u to vreme, po kataloskom broju trgogac se otici u magacin obrisati prasinu i doneti orginalni rez. deo.:ppozdrav:
 
Komso to je ok,kad mozes da nabavis sa sigurnoscu orginal deo...ali i sam znas da kod nas i za strane traktore uvaljuju indijske i turske delove,npr Zetor,MF,Same..pogotovo starije serije...za Same znam sigurno od coveka koji ga ima...
 
koji su djelovi onda najbolji za 533, npr koji klipovi su najkvalitetniji i stubline, jel petar drapšin ili motins ili indija????
 
pa da,zato nema svako mogucnost da uzme deo iz drzave gde se traktor i proizvodi...nego su ograniceni na ovo ovde i cesto plate papreno a dobiju nista...

- - - - - - - - - -

ivanz po meni petar drapsin,bar je bio....
 
Petar drapsin je firma koja vise ne radi. Do 90te godine kvalitet je izlazio iz te fabrike posle 90te nema ni k od kvaliteta. Prica mi covek koji je tamo radio za vreme sankcija su topili viljuske,kasike, manjerke i lili aluminijumske delove. Ta firma godinama ne radi i odakle sad klipovi Petar Drapsin kad je firma ugasena??? Verovatno neki fals koji se prodaje pod tim imenom. Poslovanje Montinsa u Novom Sadu mi nije poznato ali evo vec duze vreme ne mogu da nadjem standard klip i karike montins za odredjena vozila.
 
Moj jedan poznanik je izao pre par godina u Drapsin da kupi delove za generalnu.
Ovi u fabrici ga pitali odakle je, kada im je odgovorio oni su zacudjeno pitali zasto nije kupio delove u svom selu
jer taj i taj za njih '' radi delove'' u svojoj primitivnoj livnici.
Ovaj covek kada nije pao, ispostavilo se da je to njegov sinovac koji ima neku livnicu i pretapa sve i svasta.
Ovo je proverena informacija od coveka koji je tamo isao da kupuje delove.
Sada je i ovaj nas livac usitnio.
 
pre dva mrseca sam radio generalku na 558 stavio sam delove petra drapsina u razradjivanju je potrosio 30l nafte i odma je dobi berac za njega.Sto se ticemotora sve je super a ja sam zadovoljan tako da ih preporucujem
 
Oni su mislili na to jos u to vreme, po kataloskom broju trgogac se otici u magacin obrisati prasinu i doneti orginalni rez. deo.:ppozdrav:
Jel to kao onu radilicu sto je, mislim clan Alen, trazio za Samea iz "73 god, a cijenjeni Panonstib pronasao JEDNU u cijeloj Italiji i to obradjenu na 1. spec za tricavih 1800 evrova. Vjerovatno su joj dooobro izbrisali prasinu....

- - - - - - - - - -

Jel to kao onu radilicu sto je, mislim clan Alen, trazio za Samea iz "73 god, a cijenjeni Panonstib pronasao JEDNU u cijeloj Italiji i to obradjenu na 1. spec za tricavih 1800 evrova. Vjerovatno su joj dooobro izbrisali prasinu....
p.s. Pogledati u temi "Same"
 
Petar Drapsin godinama ne radi:sta:Pricao letos sa rodjakom najboljeg druga i decko kaze da vec nekoliko meseci radi na odlivcima klipova u toj fabrici koja u stvari ne radi:sta:Sad mi nista nije jasno.
 
Po meni ciste gluposti. Sta se pokaze time ? Malo vlasniku traktora sto ce da lomi i muci trakotr u njivi nego ga jos i zakaci za drugi , nek se razavli sto pre vazno da je jaci .
 
Gospodine @Dolovac,
lepo sam zamolio da se vratimo na temu a Vi opet nastavljate uporedjenje dva traktora od kojih jedan ne pripada ovoj temi.
 
Danas moj IMT 560 napunio 30 godina.
Za rodjendan dobio antifriz,obrtometar,pinjon,sajlu i amortizer sedišta.
213ivll.jpg

11c4l7r.jpg

2cdd4yo.jpg
 
Nazad
Vrh