IMT

Nakupi se dosta posla ako se želi baš srediti u detalje...a detalja stvarno ima svuda...dok se samo setim koliko sam samo vremena izgubio na provlačenje nove instalacije...više od dva dana.
Ima i još tu posla oko traktora da se baš sredi do kraja, budem to preko leta probao finiširati!
 
Pozdrav svima! Planiram da zamenim 558 negde na leto ili jesen za neki jaci traktor od 70 do 90 ksb. Po mom ukusu to bi bio imt 577 ali stari tip zbog cene pre svega pa me zanima koliko trosi goriva i moze li na stari imt 577 da se nabaci nova kabina bez neke prepravke posto je ova nova sa odignutim patosom i sa manje buke. Ako neko zna koja bi bila cena za polovnu ili novu i ko je proizvodi pa da se sam raspitam o ceni!
Izvinjavam se ako je vec bilo reci o ovoj temi ali nisam mogao da ih nadjem posto ima bas dosta stana!

A evo i slike mog 558.
slika0654.jpg
 
zombi

Koji je ovo motor na ovom 558? M-34 nije, ili je takozvana "landina" ?


Sad se vidi sa ove slike, pa to je 555 !
 
Samo kolo volana od mecke ili kompletan servo?

Torpedu kabinu ne odobravam, a ako se radi samo o kolu volana na original puz, ne odobravam ni to, jer je na mecki manji volan nego na 560, pa je samo teze motati volan... Naravno, ako nema hidraulicni.
 
Samo kolo volana jer orginal volan IMT je veliki i nemoze da se stavi kabina od njega
Ljudi su sve ruke izgulili na ono sto se otvara prednja sofersajbna jer je i od mecke volan blizu toga
 
2.000 eura je nova kabina komplet sa limarijom i ugradnjom.Mala privreda ne fabrička.

Pa jel to ona linija p ili ona od 88 godine..

---------- Poruka napisana u 21:58 ---------- Prethodna poruka je at 21:51 ----------

A sipam na merač, pošto je čep gore ispod rezervara.


A ti to pričaš za 577 ??
Ja mislio da ti pričaš isto o 565 :)



Da za 577 a neznam ima taj i za 565 ali nisam pito ima zamjenske meni nudio a sad jedino da je pitat dali ima i za 565 a mozda i ima.
Vidis nemogu naci broj inače moto mariner se zove trgovina iz rijeke bilo na njuskalu.
 
Ma mozes da stavis jos kolko oces ako ne ojacas zadnji deo neces imati traktor,to je prejak motor za tu sasiju jer posle zupcanika ide krivljenje truba itd.
 
Nazad
Vrh