IMT

A u čemu je razlika samo što su ove mokre a ove suhe..
Ja odkad sam svoje suhe složio nikakvih problema s njima traktor koči na mrtvo...
 
razlika je nebo i zemlja. mokre kocnice bez ikakvog odrzavanje nadzive traktor, a sto je najbitnije, uz mokre kocnice u paketu dolazi i hidraulik s vanjskim cilindrima (jaci od obicnog) i isto tako dva para hidro prikljucaka, sve u standardnoj opremi.

Puno bolji traktori od "obicnog" 577, ili bilo kojeg modela koji moze imati suhe i mokre kocnice (560, 565, 569 i slicni)

Bio sam svjedok prodaje jako loseg i izradjenog 577 (gume nikakve, fali stakala na kabini i kompletna vrata, povaren trup na par mjesta, prednji tockovi svaki na svoju stranu nagnut, volan ne radi kako treba, ma milijun ulaganja u traktor) 1998.g. za 7000€ i to bez cjenkanja, samo zbog boljeg zadnjeg kraja.
 
Neznam ako je razlika nebo i zemlja onda je to savršeno jer moj koči ko lud ...
Nema 5 pun gas i na kočnicu odmah staje..
I pod teretom a pojačan hidrulik je prava stvar iako je i ovaj dobar..
 
Kada smo vec u diskusiji o 577,dali neko ima informacije kako se pokazao 577 sa deutz motorom,bili su izlozeni na Novosadskom Samu pre par godina.[h=3][/h]
 
Pozz svima !

Ako neko posjeduje IMT 565 godina proizvodnje 1985 kakav je to traktor i nasto treba obratit paznju prilikom kupovine ?

Hvala unaprijed na pomoci!
 
Pozz svima !

Ako neko posjeduje IMT 565 godina proizvodnje 1985 kakav je to traktor i nasto treba obratit paznju prilikom kupovine ?

Hvala unaprijed na pomoci!

Na puno toga motor , kočnice hidruliku malo pogledaš , vidi kakav je motor kad se dobro ugrije treba mu bar pol sata da se zgrije,
i tako vidi jel se zadnji kotači klimaju...
 
Dobro to je normalno da se pogleda ovo sto si ti napisao,dali ima neka bolna tacka na koju posebno treba obratit paznju.
I dali neko slucajno zna dali na tom traktoru mozes u kljucit prednju vucu kada se krece u rikverc.

Hvala 577
 
Dobar je 565,tu je ugradjen DM motor iz rakovice 65,sve ostalo je 560.Ostriji na gasu od 560 i jaci normalno.
Jel to noviji tip limarije posto je 85god,i koliko znam 565DV nije postojao 1985godine.
 
Dobar je 565,tu je ugradjen DM motor iz rakovice 65,sve ostalo je 560.Ostriji na gasu od 560 i jaci normalno.
Jel to noviji tip limarije posto je 85god,i koliko znam 565DV nije postojao 1985godine.

Druze i mene to buni,kabina i hauba su od novijeg modela.

Vlasnik kaze da je 85g mjenjac je sa tri brzine i cetvrti rikverc!
 
Nazad
Vrh