IMT

Treba da menjam glavu na ujakovom 533, čuo sam da u Vršcu ima neko ko ih proizvodi pa me interesuje da li je neko ugrađivao te glave i kakva su iskustva?
 
Sto bi ja voleo da imam takve musterije da mi neko plati i da ga ja vucem godinu dana , a da te njegove pare obrnem bar jos jedno 4x. E pa to bi bilo stvarno vrh.
Naseo si ti kao i svaki ostali. Ne boj se i mi smo tako naseli. Nas je Poljostroj vuko godinuipo dana. 1999god mi smo uplatili presu uoci Nove God. i rekli nam da ce posle sajma da nam je daju¨. Dobili smo je ali posle drugog sajma.

Ne znam da li je to moguce da se ide kod trgovca i da mu se kaze ovako "kad ti stize prvi 539 da ga kupim " E kad bude stigo onda ides i kupis ga . Bolje da tvoje pare budu u tvoj dzep i mirno da spavas , nego da se sekiras.
 
Poslednja izmena:
Kao što rekoh iz Vršca je ta radionica koja proizvodi glave za IMR motore, možda za još neke to ne znam.Cene su im malko veće od Indijskih ali ja sam rad da kupim domaći deo ipak mi se čini da ne može biti loš kvalitet, ali ne znam tačno kakav je pa zato pitam za iskustva.
 
Ja sam proletos činimi se menjao glavu na 533 i stvar je ovakva:
Imas indiske simson cena oko 250-260 e puna,Pa opet indiske RTD-koju sam ja kupio oko 120e puna.Imas mala privreda oko 130-140e puna.Imr odlivak oko 140e a orginal imr 270e puna.
E sad tu malu privredu nasu sto sam našo kažu da je odlivak imr orginal samo su je oni napakovali a zovem rakovicu kod njih je odlivak fabrička cena 140e.Nešto mi tu nije štimalo.Kupim indisku naj jeftiniju i za sad radi dobro a dokle će ne znamo!!!
 
Ko ume da ore,svaki plug mu je dobar,a ko ne ume:osmeh:Ako je ravnica,a zemlja nije mnogo teska(osrednja),577 moze da vuce trobrazni 12 coli bez problema na 25cm.Imace manje brazde i lakse ce dalje obradjivati zemlju,a naravno i brze sa vecim zahvatom.A ako je jaca zemlja onda dvobrazni 14coli i samo gas.:ppozdrav:
 
Ko ume da ore,svaki plug mu je dobar,a ko ne ume:osmeh:Ako je ravnica,a zemlja nije mnogo teska(osrednja),577 moze da vuce trobrazni 12 coli bez problema na 25cm.Imace manje brazde i lakse ce dalje obradjivati zemlju,a naravno i brze sa vecim zahvatom.A ako je jaca zemlja onda dvobrazni 14coli i samo gas.:ppozdrav:
Tacno tako ko zna da ore svaki plug mu je dobar.....
 
pozdrav svima,jel neko menjao(skoro) one caure(bixne) na osovini hidraulka,tj.one osovine na cijim se krajevima nalaze ramena hidraulika,ima poprilcno lufta pa bih to zamenio,inace traktor je 533 i svaki savet je dobrodosao
 
Nemoj uzimati gotove, bolje neka ti tokar napravi od kvalitetne bronze, jer ovo sto ima u trgovinama je jako lose. Usput zamijeni i O_ring zaptivne gumice.
 
Nazad
Vrh