IMT

Ma znam. Samo se plašim da borbu iz teme MF>URSUS+ZETOR-IMT ne prenesemo i na ovaj front. To bi već stvarno bilo previše. :ppozdrav:
 
tesin je napisao(la):
znam jednog sto hoce :D :D

I ja ga poznajem al' ne smem da kazem ko je! :haha: :D

@Proka Azanja

Tako je. Pisano je o tome u vise navrata ali moze i da se ponovi.
Stavljaju se radilica od S44/V (TAM80), klipnjace, klipovi, stubline, ventili, vodjice, sicevi od TS46 i turbo moze da se kupi od motora Perkins T4.236; Koliko znam, izduvna grana ostaje, jedino bi mozda trebala usisna da se prepravi..
 
acao85 je napisao(la):
Ovako moj drug je kupio 540 , 81 godiste 2000 sati, 2300 eura.Traktor je u dobrom stanju osim sto je drvo palo na njega. Zameneni su hladnjak i rezervoar u toku je plasticna operacija haube i maske hladnjaka
problem je sledeci stavili smo polovan rezervar i nismo sigurni kako treba okrenuti i povezati onaj polvak koji ide u rezervoar za kolicinu goriva.Ako moze slika i objasnjenje.
Hvala unapred!
ako moze neko objasnjenje
 
Aco, plovak bi trebalo da okreneš prema napred. On ima samo jednu žicu koja ide do sata. Ne znam šta ti nije jasno?
 
Ma nisam se sretao sa time ja teram 539 i tu stavis lepo sibu ispod sedista i meris gorivo
a inace ovom pacijentu(540) smo stavili umesto kombinovanog sata, stari crko polovan za temperaturu od 539 e sad mu trazimo sat za gorivo. Bice slike za 4-5 dana
 
Attila M. je napisao(la):
Ma znam. Samo se plašim da borbu iz teme MF>URSUS+ZETOR-IMT ne prenesemo i na ovaj front. To bi već stvarno bilo previše. :ppozdrav:
Neboj se, neće, bar dok sam ja moderator.... a ni tamo neće dugo, samo nek nastave..... :zli:
 
Ima li neko IMT 587DV? Kako se pokazao u praksi? koji motor ima, od koje se godine proizvodi,broj brzina?
Nasao sam jedan u oglasima ima nesto manje od 800radnih casova... ::namigivanje::
 
Zeljko Milic93 je napisao(la):
Ima li neko IMT 587DV? Kako se pokazao u praksi? koji motor ima, od koje se godine proizvodi,broj brzina?
Nasao sam jedan u oglasima ima nesto manje od 800radnih casova... ::namigivanje::
Kucaj u pretrazi foruma "IMT 587".Koliko sam ja video to je 577 sa motorom kome je izvuceno vise snage na pumpi.I inace tih S44A motora ima sa razlicitim snagama.Ili idi na IMT-ov sajt,ima i tamo nesto o njemu. :cao:
 
Nazad
Vrh