IMT

Mislim da je do anaser valjda nije nesto drugo sad ga rasturam izbacuje mi iz brze tokom oranja kad ga oopteretim iz mali menjac i to samo iz brzu nerviram se sta je tu je krivo mi

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 
Ekipa, zna li itko dali su iste stražnje felge od 539 i 542, to jest dali se na 539 može staviti guma 12.4-28 kao što je na 542?
 
Plugovi su u brazdu nema gde , a kakvi su 58 oko paljenja na hladno jer pali odsečno kao 539 ili ne ja danas da mu kupim nove akumulatore od 65ampera

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
Iz ovog posta ja shvatio da imaš dva akumulatora na 558, ako su dva pretpostavljam da je struja 24V a alnaser 12 koliko vidim sa slike?
 
Jesu li spojeni u seriju na 24?
Ako jesu ovaj od 12 bi vrtio ko lud ako nije spaljen
 
A ovo sto izbacuje iz reduktora u brzu da li je ima neko slican problem?

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 
Gde je plava zica sto se vidi na slici prilikom verglanja varniči

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
Ta plava samo daje impuls automatu da skoči. Vidi da nije ceo taj šraf što izlazi iz automata labav, dal se klima. Ako nije, samo malo stegni buksnu.
Što se anlasera tiče, ja sam stavio brzi na 539, mnogo lakše pali sada, dobra stvar. Jedino ne smeš predugo da ga vrtiš ako ne pali traktor, brže riknjava od sporog, tako kažu.

Sada vidim da ti je buksna okasta, onda samo zategni šraf koji je drži.
 
Jesu vidim da je sve na mestu traktor sam skoro kupio od 533 sam preso na 558 pa bas nemam iskustvo, slikacu posle kako su vezani ako mozete da mi pomognete ja sam mozda malo dosadan ali pomoc bi mi dobro dosla

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 
Ту треба само један акумулатор од 100 Аh, два само сметају један другом.

Послато са RMX3624 помоћу Тапатока
 
Zasto bi vezao na 24v kad je komplet instalacija 12v...
Kolega, pomoci cemo ti koliko mozemo.
Koliko vidim nisi bas strucan previse, najbolje bi bilo kad bi ti napravio neki snimak kako vergla traktor pa da vidimo...
Mozda se samo tebi cini da on sporo vergla pa da ne skidas dzaba anlaser.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Zasto bi vezao na 24v kad je komplet instalacija 12v...
Kolega, pomoci cemo ti koliko mozemo.
Koliko vidim nisi bas strucan previse, najbolje bi bilo kad bi ti napravio neki snimak kako vergla traktor pa da vidimo...
Mozda se samo tebi cini da on sporo vergla pa da ne skidas dzaba anlaser.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Upravu si to cu i da uradim tako je najbolje da obijasnim

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 
A sto se tice malog reduktora sto izbacuje iz brze da li neko imao slican problem ili zna razlog tome?

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 
Nazad
Vrh