IMT

Grejač nov iskrin juce stavio, 3kw mislim da je fabricki

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 
Ako je fabricki sa njim mora tako da pali, nema pomoci.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Pa ima li za njih ubrzani anaser , ja sam iskreno meraklija na traktor vole sam 539 da kupim ali posto radim oko 8h vise mi odgovarao 558 do sad sam sa 533 to radio sve i prodam njega i doplatim za ovaj kupim mu odmah nove akumulato kupio bih i anaser ako ima takav

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 
Ima Iskrin, pase od 539, 540, 542, 560, Imr 60, 65... polovan naravno.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Videcu sad na netu da li ima, kakva su vasa iskusta ko ima 558 oko prskanja setvopripreme, ja imam 755nk da li da mu zamenim plug za veci?

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 
I dali napravi puf,a to sto ti hoces da pali ko limuzina treba i sve ostalo da bude odlicno nije sve do anasera,kakva mu je pumpa i dizne dimi li

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Ma nema da dimi da ne mrckam dzabe pretpostavljam da mu je radjena generalna rad ima lep miran

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 
Ma nema da dimi da ne mrckam dzabe pretpostavljam da mu je radjena generalna rad ima lep miran

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
Prvo paljenje moze biti problematično ako je pumpa malo pomaknuta ili ako je losija a naravno i alnaser ako aporije vergla treba ga pregledati.Ima tu puno parametara koji se moraju poklopiti stanje glave ventila pumpe dizni uzubljenje kompresija .
 
Mozda su malo dizne losije...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Videcu da zavrsim sad radove treba da ga farbam pa cu tada proveriti dizne, glavu motora i to necu dirati za sad uzeo sam sta je tu je naviko sam na moj traktor jer znam sta sam radio sta je radjeno nego sta je tu je uzeo sam pa cu da trljam glavu nadam se da traje da ne moram generalnu da radim onda sam puko

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 
Koliko ja znam fabrički je 3 ks, njuškaš i sporo vrti. Ako je sve perfektno pali i sa njim dobro. Ali noviji i jači alnaser ide na 539, 542 itd. Taj mnogi bolje vrti. Bar pokušaj kod nekog električara da nadjes polovan takav, da samo montira da vidis razliku.
 
Na fergusona znam na ćunak se čuje a ovde ne znam kako treba meni je problem jer nemam nikog ko ima 558 kod mene u selo da mogu da pitam

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 
Ovo je anaser opet jutros kao sa sporo vergla da li da kupim ubrzani ili da vidim u ovome da li je problem
27d1db70faaa63056f862b528acb7d9f.jpg


Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 
Gde je plava zica sto se vidi na slici prilikom verglanja varniči

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 
Ma sporo vergla grejac radi super sve radi cim ujutru iluplai posle sto se kaze na pola kljuc pali

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 
Nazad
Vrh