IMT

Zima jesi video onaj p.p. sto sam ti poslao??

A drugi odgovor je da imas ovde na forumu slike 549 fabricki sa tegovima na felnama,potrazi na prethodnim stranama.
P.S. lakse ce ti biti naci ako krenes od prve nego da vracas u rikverc.
 
kod mene na 560 je turski jeste da je i tanji i duplo lakši od originala ali nemam nikakvih problema
 
Ma kupi hladnjak tamo gde je bog reko (orginal IMT). Pusti tursku robu ja sam kupio jedno sediste za traktor u prodavnicu ,ali tursko je bilo sediste . Platio sam je u to vreme 65e i drzalo me tacno godinu dana, a na kraju se tako dobro polomilo da nisam nikada vise uspeo da je popravim. Sada posto zivim ovde u CH poslao sam bratu polovna sedista , brat tapacirao i stavio u sva 3 traktora i kombaj evo 4 godine i jos se ni jedno nije polomilo. Uvek je ta jeftinija roba skuplja. :udri:
 
Ni ja nisam za tursku robu ali sam imao priliku da stavim coveku turski hladnjak mislio sam da nece izaci iz radionice a da ce da procuri ali i gazda je umro a hladnjak ne curi a stric nije hteo turski nego je kupio nas i posle 20-tak dana procurio.
 
Ako kupuješ turski hladnjak proveri koliki je prečnik rupe od zaštitnika elise. Mi smo ugradili jedan na rakovicu i jedan na kombajn ove godine i na oba su bile manje rupe.
 
U turski obavezno antifriz jer je 'tanji' i treba ga čuvati od korozije. Kod mene je na 539 više od godinu dana i nema problema.
 
ja sam imao profil ali mi ga je neko hakovao..... :zli: ali dobro ja sam kriv nisam procitao pravila...... ali tu je moj komsija matic iz susednog sela da me opomene....... :ppozdrav: :ppozdrav: imam problem treba da spremam 577 za jesen,treba mi prednja vuca noviji tip da ubacim,ako bih mogao da nadjem negde....?
 
Koji ce ti?Skupa je to investicija....cini mi se da je neko vec diskutovao na tu temu i cini mi se da to nije bilo ni malo jeftino.Evo ja pizdim na moju...te curi vamo,te tamo...evo danas sam promenio semering do tocka...
 
Nazad
Vrh