IMT

Mi smo dali oko 450 eura za cijelog tamića na kraju ošo tamić bez motora dalje za 200 e .
motor košto 250 eura u super stanju.
 
Mraz iz Valjeva:sta: Mom vozacu prodavao motor od dajca V6 kao onaj od 190 T15 jos se i najutio kad mu je rekao da to nije motor koji on trazi. A meni trazio 100 evra za obican cetvrtasti rezervoar kamiona.
 
Treba mi informacija koje ovde radio ubacivanje motora sa 558 na 533?!
Interesuje me napred da li mora da se radi medjuploča ili distancer izmedju kolevke i motora? Sve što sam nalazio kaže pasuje na šraf ali meni se od oka ne čini baš tako.
Znam da je neko sa foruma ubacivao samo ne mogu da nadjem. ako ima i neka slika prednjice bilo bi super
 
Treba mi informacija koje ovde radio ubacivanje motora sa 558 na 533?!
Interesuje me napred da li mora da se radi medjuploča ili distancer izmedju kolevke i motora? Sve što sam nalazio kaže pasuje na šraf ali meni se od oka ne čini baš tako.
Znam da je neko sa foruma ubacivao samo ne mogu da nadjem. ako ima i neka slika prednjice bilo bi super
Да ли се овде нешто види што те занима?
https://www.youtube.com/watch?v=kyAiEyg1DU8
или на овом ,види се да има нешто
https://www.youtube.com/watch?v=Xs7_0ls8Z7s
 
Pregledao sam ja vec sve ove klipove. Siguran sam da se na par mesta vidi medjuploca pravljena. Ali sam siguran da sam na par mesta procitao od tih sto su radili da ide sve na sraf.
Neko je skoro radio ovde na forumu ali se ne secam ko
Sad sam merio u garazi definitivno nije isti raspon gornjih rupa
 
Treba mi informacija koje ovde radio ubacivanje motora sa 558 na 533?!
Interesuje me napred da li mora da se radi medjuploča ili distancer izmedju kolevke i motora? Sve što sam nalazio kaže pasuje na šraf ali meni se od oka ne čini baš tako.
Znam da je neko sa foruma ubacivao samo ne mogu da nadjem. ako ima i neka slika prednjice bilo bi super
Kolevka nije ista mora da se preradi. od 539 je ista.
 
Simke jel' to kod Toma Deda Mraza?
Jeste, kod Deda Mraza. Da se nekad naleteti na nešto dosta povoljno. Mi smo pre godinu dana uzeli bukvalno dve nove felne od Atega 17.5 cola široki profil za 5000, komplet sašije od kamiona su 80e ima da se bira. Momci što rade su malo neozbiljni, ne znaju ni šta imaju, ni šta tražiš, za svaku cenu trče u kuću da pitaju gazdu, nemaju lep pristup kupcu.
 
Drugari, ako ima neko da je montirao kabinu pa skinuo one platforma za noge od imt 533/539 a hoce da ih proda neka mi se javi na pp
 
Nazad
Vrh