IMR - Rakovica

Super,hvala vam :)

Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока
 
Komlikujete bez potrebe,poluge i spoljna hidraulika(kipovanje) se najlakse resi da radi istovremeno ugradnjom ventila prioriteta+nakaci se jednostruki ili dvostruki razvodnik za kipovanje i kraj.
 
A gde se to ugradi na r60? Ili r76 stari tip hidraulika?

Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока
 
To bi moglo da se uradi na novom tipu hidraulike gde se pumpa nalazi na motoru ali na starom ne jer je pumpa uspod kucista hidraulika. Ako znate kako to izgleda bice vam jasno :)

Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока
 
To bi moglo da se uradi na novom tipu hidraulike gde se pumpa nalazi na motoru ali na starom ne jer je pumpa uspod kucista hidraulika. Ako znate kako to izgleda bice vam jasno :)

Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока
Ali protok,pritisak ulja od dole mora "nekud" proci gore do ploce? "Ako znate kako to izgleda bice vam jasno :) "
 
Gospodine,nisam rekao da je nemoguce. Uvek prihvatam nove ideje ukoliko su dobre. Lepo objasnite na primeru r60 hidraulika pa ce mozda neko tako i napraviti

Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока
 
Vidi se na slici Gabricn,od napred na ploci hidraulika,od okretnog ventila u desno.ima posla,nije posao od sat-dva,ali kada se uradi,vredno je svakog minuta posla...cak ako se ide u finese-moze da se ugradi na vodu za klip slavina(posle ventila prioriteta),tako da se u transportu takoreci blokira visina poluga(ako klip ne upusta),a nesmetano se obavljaju radovi sa spoljnim prikljuccima.
 
Znaci tamo negde ima kanal kroz koji stalno kruzi ulje pod pritiskom?

Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока
 
Zar nije stara serija sa pumpom ispod hidraulika a nova sa pumpom na motoru?

Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока
 
Kod mene na r76 90god kao sto je bilo i na r65 84god, pumpa je pozadi u kucistu hidraulike.
 
Moja je 96'...mislim da su prve imale ispod sedista pumpu ali je radila kad se ukljuci kardan(jedna rucica),pa su onda napravili seriju sa pumpom na motoru,pa onda seriju kao moju sa pumpom ispod sedista ali sa dodatnom rucicom za ukljucivanje kardana,i onda naj noviju seriju koja je kao moja samo ima glavni vod kroz kuciste.
Uglavnom ja cu da kupim jos jedan petoletkin razvodnik sa p1 otvorom ka rezervoaru koji trpi pun pritisak i na izlazu, i da ga ubacim na dovod ispred glavnog razvodnika,odmah posle pumpe i da tako resim rad obe hidraulike u isto vreme.
 
Nazad
Vrh