IMR - Rakovica

Sta je sve potrebno da bi se ubudzila ta prednja vuca na Rakovicu 65 i da li se to isplati??? NAravno prvo treba znati koliko trazi za ovaj prednji most prvo... Ali sta je jos potrebno pored toga.. Mislim da je potreban kardanski izlaz pa druga kolevka a gde to nabaviti posle??? :sta: Gde je izlaz za kardan prednje vuce na Rakovici gde se montira to jest dodaje taj deo kad je rakovica bez prednje????
 
Reduktor se dodaje na menjac, imas skroz dole na dnu jedan dekli koga drze 6 srafa, on se skine i tu se samo zavije reduktor nikakva mustra, ali sto kazes treba kolevka, pa hidraulicni volan, ako neces da motas ovako
 
Nemojte dzabe lupati glavu,sve se dobija ali sve se i daje.Oglas je tacan i radi se po principu das obicnu vucu sa sve kolevkom a dobijas sve komplet,sraf na sraf.To se prodaje zato sto treba rajke da se prepakuju na obicne za arape,oni nece dv.

- - - - - - - - - -

Zanimacija kosta preko 1500 evropskih zavisno sta se ima,mostarska,rumunska ili IMR(PUM-320) prednja vuca.
 
Uff cena nije bas mala... Mislio sam da ceni ispod 1000e.. Sa tom cenom ne bi se upustao u tako nesto... :
 
Cena je takva zato sto je to jedina opcija na trzistu,nema da se nadje.Kad bude bilo bice i cena niza:osmeh:
 
cena je 2000 eura,pisao sam vec o tome,ja sam uzeo od njega,na vuci pise imr kardan sa strane.Da li neko mozda zna koji ide semering na hidro pumpu ,mislim da je otisao jer peni u hidrauliku ili je mozda nesto drugo u pitanju?
 
Poslednja izmena:
Pa neznam bas... Nije to tako jednostavno bas,najlakse je nasrafiti turbinu.. Ali dal ce ostali sklopovi da podrze to.... Pitanje je.. Mozda ce se javiti neko strcniji od mene ko poznaje materiju...
 
Procitao sam vise puta sve komentare... Znam da nije nista drugo dirao samo nasrafio turbinu ali dal ce to da podnesu klipovi,radilica,ventili i ostali sklopovi... Ipak to nije turbo motor...
 
Iz mojih iskustva sa rakovicom mislim da je to veliki rizik. Jer siromasna smesa je isto opasna, dolazi do vece temperature kod sagorevanja a svi znamo koliko su izdrzljivi ventili na rakovici.
 
Ja mislim da tu netreba nista dirati... Moja rakovica ima tacno 3650 radnih sati i od zamene do zamene ne potrosi ama ni gram ulja... Motor je perfektan... A sa ugradnjom turbine ja se ne bi zafrkavao,pa nije to tako jednostavno,ta je to bas tako onda bi svi samo nasrafili turbine i kraj price,vozili bi jace traktore... :osmeh:
 
jel imao neko problem sa kocnicama na rakovici?moja koci i moze da stane ali mnogo drhti dok kocim pri vecoj brzini,sumnjam da su krivi dobosi ali nisam jos skinuo da ih proverim,takvu sam je kupio ali vise me to nervira moracu da popravim.
 
Nazad
Vrh