IMR - Rakovica

Imt 565 ima da cekas godinu i mozda malo jace,barem je to do sad bila praksa.Ima clanova ovde koji su cekali i duze.
Gume standard na 65DV su 7,50-20 i 14,9-28,odlicna proverena kombinacija.

---------- Poruka napisana u 20:42 ---------- Prethodna poruka je at 20:35 ----------

Imt 565 ima da cekas godinu i mozda malo jace,barem je to do sad bila praksa.Ima clanova ovde koji su cekali i duze.<br>Gume standard na 65DV su 7,50-20 i 14,9-28,odlicna proverena kombinacija.
Evo rajka iz komsiluka 1992 godiste
258o368.jpg

2chuc1i.jpg

2mmoig.jpg

15n4sqg.jpg
 
@mirko 015
hvala na slikama simpaticna mi ta rakovica.
ja je nisam nikada vidjeo uzivo,a volio bi je vidjet i probati kako radi.
a neznam jos sta ce biti sta cemo dakupimo od masine,ja sam za novo i nase,meni bi valjala i rakovica,al stari ako zapne za (imt 565) onda jbg,sta mogu neka radi sta mu volja...
 
Ja kad bih traktor kupovao i cekao ga godinu dana nebi ga ni kupovao uopste.To je isto da nekom pozajmis pare i cekas ga da ti vrati godinu dana a kamatu placas ti.:haha:


Nismo se razumeli komso,ona je jos uvek kod bugija,neki dan sam bio kod njega zbog nekih nasih poslova i rece da ce da prodaje torpedo_Ona mu slucajno izletela a arapi je nece zbog limarije i prednje vuce.Matori mu rece da je za Torpedo zvrk.
 
Stigle 3 Rajke kod mene u selo,dve 76DV,i jedna 65S.Ova 65S je sa subvencijom na kredit 8800 eura po trenutnom kursu,1 godina grejs period,ostale dve godine placanje kako se napravi dogovor.Kamatu placa drzava.
Ja zvao da uzmem 47-cu,trenutno je nema na stanju,moze da se naruci,a 65-cu su mi nudili odmah ako ocu da je vozim,ima ih posto su najtrazenije.
 
mirko da li rade tu 47 sa duplom vucom ,da li im je iste sirine zadnji kraj kao 549,ja sam jednom video tu 47 2000 god.u Vrscu sa duplom vucom cini mi se da je bio 94 god.svideo mi se traktor .kolika je cena te 47 obicne
 
47 nema sa duplom vucom,sirina traktora je veca od 549 i to za 15cm mislim,to je ustvari Rakovica 65 sa DM motorom OD 47KS koji se ugradjuje u 549.Znaci sve isto kao na 65-ci,trup pozadi,menjac,samo su stavljene felne pozadi bez tegova i 12.4-28 gume,i napred 6,00-16 gume.Ja sam probao 47-cu i odusevio se,to je za fergusona i 540,542,549 avion,mozes je vrteti na kocnici na dinaru,ajnslang ekstra,lamelu nece da zapali,limarija odlicna,hauba se podize uvis itd...
Cena kako mi rekose 7500 u protivrednosti po kursu 112,00.
 
Nazad
Vrh