Hobi-poljoprivrednici

pidikanac-mislim da si pogrešio,u zoo vrtu nema krave :haha:
 
Zoran0230:

Sad kad pročitaš ovo što je napisao Peto1,onda vidiš da sam u pravu za ono što ti savetujem...


Znam da je OFF TOPIK,ali nemogu da vam neispričam jedan vic:

Uhvati milicija klinca koji je noću obio trafiku(bilo to pre jedno pet,šest godina).Odvedu oni njega u stanicu milicije,držali ga celu noć,ispitivali ga,saslušavali,peglali ga celu noć,da prizna sa kim je još radio.
Ubili panduri boga u njemu,ali mali neće da progovori,da oda saučesnike.Kad mu je prepizdilo da ga više tuku,progovori on onako kroz suze,pogleda jednog pandura popreko,ispod oka i kaže mu onako besno kroz zube:

"AUU,a jebaću vam majku majčinu,čim postanem MINISTAR policije". :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Upozorenje:
Ovaj događaj je izmišljen,svaka sličnost sa bivšim ministrom Draganom Jočićem je namerna.

Eto takvi ljudi vode ovu državu.
 
hej dosta je bilo zajebanciji počni odmah sad će izbori-postaviću te za ministra za kapitalne investicije u poljoprivredi-tu se dobro maklja a i svaki dan neki ručkovi da nemaš vremena ni da prdneš :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
 
Ma hajde uozbiljite se malo.
Dajte da se vratimo na temu,obrisaće nam postove.
Pošto se ja pomalo bavim politikom,kad MI dođemo na vlast,posto sam jedini poljoprivrednik u partiji,
sigurno ću biti Ministar za kapitalni TREĆI HEKTAR :haha: :haha: :haha:
Da i mi omastimo malo bradu kao Dragan Veselinov,uvećamo kapital i nebudemo više sitni seljaci.
Onda ćemo moći da se prijavimo za PIO i dobijemo subvencije :D
 
šta predlažete da radimo da se bunimo nismo složni ,da se bijemo imaju miliciju ,da im ne prodamo našu robu od toga živimo jedino nam preostaje da na izbore izađemo 100% i počistimo ove al se bojim da ni drugi neče biti bolji i dok ih mi tako menjamo utom če nam i život proči
 
Kad se steknu uslovi trebalo bi se i biti sa ovima.Uostalom tako su i oni došli na vlast.
U svakom slučaju treba glasati,ali racionalno.
Jeste da su 95% drugih isti kao oni,ili su samo njihova podmukla rezerva i zamena.Mislim da je to sve očigledno i da to ko hoće da vidi,i može.
Ima 5 % onih koji su totalno drugačiji, što bi se reklo za 180 stepeni.Za početak MORAMO glasati za te
 
lakarije je napisao(la):
Kad se steknu uslovi trebalo bi se i biti sa ovima.Uostalom tako su i oni došli na vlast.
U svakom slučaju treba glasati,ali racionalno.
Jeste da su 95% drugih isti kao oni,ili su samo njihova podmukla rezerva i zamena.Mislim da je to sve očigledno i da to ko hoće da vidi,i može.
Ima 5 % onih koji su totalno drugačiji, što bi se reklo za 180 stepeni.Za početak MORAMO glasati za te
vazi prijatelju, ajd samo me uputi molim te koji su ti 5%. ja po prvi put ne vidim alternativu i to mi je ono najgore. a za tucu sam kao i moj avatar uvek raspolozen. pitanje za kolege koji se igramo poljoprivrede- da li ste platili odvodnjavanje? ja im ga necu vala platiti a pozivam i vas da to ne radite.
 
E sad ovako 5 oktobra 2000 godine nije doslo do nikakvih promena zna te zasto? zato sto su to ljudi sa ovih prostora i sa istim mentalitetom kao i ovi predhodni do promena bi moglo doci ali samo ako uvezemo ljude recimo iz kanade ili francuske ,nemacke itd.I onako sve uvozimo pa sta bi nam falilo da uvezemo i njih :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:.Zato mislim da ovi na vlasti su potroseni i treba ih zamenuti novim ljudima koji imaju bar 5% neceg novog pokretackog u sebi pa ako i oni nevaljaju i njih smenuti pa valjda ce mo naleti na one prave :cao: :cao: :cao: :cao: :cao:
 
Ефикасност економског система, тај свети грал капитализма, данас се показује вештијим у креирању илузија и финансијске пене него у стварању реалних вредности. У најмоћнијим сегментима друштва изгубило се и сећање на протестантску етику – пословну честитост и скромност, на којој је систем почивао и која га је чувала. На њено место није дошло ништа. Виталније економије и друштва Далеког истока данас држе лекцију арогантном и самозадовoљном Западу.
Демократија као политички фундамент и као понос западног друштва полако се претвара у фарсу. Амерички Врховни суд је 21. јануара ове године донео одлуку из које следи да велики бизнис може без ограничења и несметано финансирати политичке кампање и кандидате, и у политичке сврхе трошити онолико новца колико жели. У Европи, у Италији на пример, могуће је бити власник медијске империје и користити је у борби за власт, или преко ње утицати на јавно мњење и тако подржавати сопствену политику. Политички кандидати и партије вреде онолико колико новца или медијске подршке, приватне дабоме, стоји иза њих. То постаје и легално и легитимно. aut.Nebojsa Katic-politika umesto sto se na silu pokusava uvesti zapadni vej of lajf, mogli bi poci nekim drugim putem nasim licnim
 
Pa zašto da uvozimo druge iz Nemačke,Kanade ili Francuske?
Pa ovi što su sada na vlasti su upravo njihovi igrači,oni su ih i postavili na vlast da bi radili za njih,
i pravili njima profit i jačali njihove imperije(a usput se i ono malo omaste).

Cukaneca:
Ja sam po ovoj tvojoj slici,i tvom stavu okapitalizmu pomislio da ti imaš čvrsto formiran "plan i program",da si za jednu totalno drugu opciju?
Eto,opet smo otišli u politiku.
Vratimo se zadatoj temi...
 
ta subvencija bi i nama hobi polj dobro dosla ali ako nedobijemo prezivecemo a zemlju necemo prodavati manje djubriva kopacemo samo da pronadjem motiku moramo da pronadjemo nacina da se borimo protiv ovakvih uredba
 
imenjače,ja samo stajnjak bacam a veštačko ništa,samo odradiš pripremu zemljišta kako treba ,2x spremač i nema glava da te bole-a nemoj motikom jeftinije ti je da prskaš a ne okopaš ana drugi kraj krene trava
 
nesto slicno mislim i ja,biljne ostatke tretiram mikrobioloskim preparatom,pa zaoram,samo koristim minimalno ureu ili AN za prihranu psenice,malo stajnjak-menjam za slamu...
 
Još jednom ponavljam-spremač 10 dana pre setve i drugi put uoči setve-posle je sve u božijim rukama i kukuruz posle strnjike je najbolji-treba poštovati taj plodored
Ako bude kiše ko je bacio veštak imaće više koliko je bacio đubreta a i to nije sigurno ako ne bude može da ima i manje
 
Nazad
Vrh