Herbicidi u suncokretu

Da li ima ogranicenja u vidu koliko je razvijena biljka suncokreta da bi se koristio pulsar? Sejao sam neomu da ne bude zabune da ne sme u suncokretu da se koristi
 
Danas sam oprskao suncokret sa flupisor-om,samo sto nigde nisam procitao kad cu smeti da udjem u njivu da spartam ???
 
U dilemi sam da li da prskam pulsarom ovaj suncokret (adagio)? Malo je teze i neujednaceno nicao zbog obilatih kiša i kore ali je nikao sav, sirka ima to cu kasnije fuzilejdom, muci me ova sirokolisnata krece polako, pa da li da je pustim, pa samo fuzilejd i spartanje ili da isprskam,jel dobar deo ima i treci par listova,pa za koji dan nema više prskanja..?
u6etypyv.jpg
ematatep.jpg
2e2e8a4u.jpg
 
Juče svi suncokreti odrađeni sa pulsarem.Ima trave samo tako jer nije rađeno zemljišnjim.Suncokret od 6-8 stalnih listova.
 
Danas hteli prskati pulsarom ali bio prekak vetar pa nismo ni izašli! Nastavak sutra!
Prskalica prekačena sa rusa na 542 jer tockovi dodiruju listove!
 
Umesto pulsara koriscen ikarus od agromarketa, ista aktivna materija,povoljniji je, ostavljena i kontrola pa cemo videti
 
nisam ni cuo za taj preparat...ajde nam bas javljaj kako deluje...verovatno je jeftiniji od pulsara, samo da jos i radi posao kao ovaj...
 
Ikarus bi trebao da je identican Pulsaru. Pakuje se kod nas a proizvodi se i dalje u BASF-u.
 
ja imam tako mali suncokret kao taj na slikama i mislim da ga pesejem jer se susi i neraste,prskano je sa terbisom i acetohlorom posle setve a pre nicanja doslo glave.da li sam upravu?sejan je pocetkom aprila a pola od ukkupne povrsine posejanog mi je tako mali a pola vec 25cm.sta da se radi?
 
ja imam tako mali suncokret kao taj na slikama i mislim da ga pesejem jer se susi i neraste,prskano je sa terbisom i acetohlorom posle setve a pre nicanja doslo glave.da li sam upravu?sejan je pocetkom aprila a pola od ukkupne povrsine posejanog mi je tako mali a pola vec 25cm.sta da se radi?

Jal slicno nesto kao kod mene? Pogledaj u postu na 75 strani ratarski proizvodi, suncokretv2014
 
Nazad
Vrh