Herbicidi u soji

Ovogodišnja kombinacija Ikarus 0.15 l/kj.+Savazon 0.5 l/kj. + 8 grama/kj. Dynox+ 6 grama/kj. Harmony i njive čiste.Bio plan to još jednom ponoviti ali nije trebalo,tako da ostaje druga polovina za dogodinu.:cvetic:
 
Špartam i ja dva puta obavezno, ali tek onda prskam od sirka i on onda nek crkava na tenane, nema da se mislim jel otišlo u rizom ili nije a soja zatvara redove. Ovako ako danas ošpartam mogu odma sutra da prskam od sirka.
 
Ti i Aleksandar Veliki bi mogli bar 5puta ošpartati,onako iz dosade :ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Špartam i ja dva puta obavezno, ali tek onda prskam od sirka i on onda nek crkava na tenane, nema da se mislim jel otišlo u rizom ili nije a soja zatvara redove. Ovako ako danas ošpartam mogu odma sutra da prskam od sirka.

A šta biva sa rizomskim koje si isekao špartačem?
 
Pa biva to da baš i neidem sutra dan da ga prskam. Od sirka prskam od prilike zadnji momenat kad mogu da uđem u redove pa ubacim i neku folijarnu prehranu, a od špartanja do tog prskanja prođe neko vreme...
 
Sutra 2nedelje od špartanja soje u polju,dok se prosuši ide Flupisor 1.3l/ha i ako bude moglo,posle još jedno špartanje,bar 14dana od prskanja :ppozdrav:
 
To se zove Eko drljaca.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Oxon da li može da se primeni i u četvrtoj trolisci krenuo novi ponik korova posle ovih kiša,vidim nema još cvetova ?
 
Radoslave toga ce tek biti kad sine...pa i u naj cistijim njivama bice iznenadjenja.Spartace naostriti odkovati i gas.

- - - - - - - - - -

Radoslave toga ce tek biti kad sine...pa i u naj cistijim njivama bice iznenadjenja.Spartace naostriti odkovati i gas.Mislim da bi mogao da podjes sa oxonom ali ne bas punu dozu selektivan je po prilici.
 
Nazad
Vrh